Spring naar inhoud
Woning verhuren
Advertentie gearchiveerd

Te huur: Appartement Dudokstraat 16 in Hoofddorp

Bekijk kaart
2132 HT (Hoofddorp Hyde Park)
€ 2.100 per maand
  • 87 m²
  • 3 kamers
  • Gestoffeerd

Beschrijving

Engelse vertaling hieronder

NIEUW IN DE VERHUUR - Dukokstraat 16, Hoofddorp, gebouw Notting Hill - Hydepark Hoofddorp

Zelden komt er een nieuwbouwwoning te huur onder de rook van Amsterdam! Is dit jouw unieke kans?

Kom thuis in de Dukokstraat 16! Dit nieuwbouw appartement met 87 m2 aan wooncomfort biedt een royale woonkamer met open keuken inclusief apparatuur, twee slaapkamers en een luxueuze badkamer. En dat niet alleen! De woning is hoogwaardig afgewerkt met een pvc-vloer en gestucte en geschilderde wanden. Het appartement heeft ook een ruime loggia, direct toegankelijk vanuit de woonkamer. Daardoor geniet je het gehele jaar door van jouw buiten als verlengstuk van je woonkamer. Pak je verhuisdozen maar alvast in en kan jij genieten van jouw nieuwe thuis aan het einde van dit jaar!

Uiteraard heeft het appartement ook een inpandige fietsenstalling. Wil je meer weten over dit ruime, moderne appartement? Laat het ons weten, wij nodigen je graag uit om zelf de sfeer te komen proeven.

OMGEVING
De Dukokstraat 16 in Hoofddorp maakt onderdeel uit van een high-end gebiedsontwikkeling genaamd “Hydepark”: dé nieuwe populaire hotspot onder starters en expats. De locatie biedt het beste van twee werelden, zowel het centrum van Amsterdam als het strand zijn op korte afstand van jouw woning. Op loopafstand bevinden zich allerlei voorzieningen voor jouw dagelijkse benodigdheden. De levendige wijk beschikt over meerdere supermarkten, cafeetjes, restaurantjes en een theater. Bovendien ligt het “Oude Hoofddorpse Bos”, waar je heerlijk kunt wandelen en ontspannen, om de hoek! En niet onbelangrijk; Hyde Park is goed bereikbaar via diverse uitvalswegen en openbaar vervoer (waaronder een treinstation) op korte afstand.

INDELING
Via de hal heb je toegang tot ieder vertrek van de gelijkvloerse woning. De woonkamer met open keuken inclusief luxe apparatuur is een zeer fijne ruimte waar grote raampartijen en strakke wandafwerkingen de toon zetten. Hier kun je zowel een zithoek als een eethoek inrichten. De keuken beschikt over hoogwaardige apparatuur zoals een inductiekookplaat van het merk Siemens, een ingebouwde over, een afzuigkap. Samen met het granieten keukenblad en de grote hoeveelheid aan werk -en opslagruimte is het een aangenaam en compleet geheel. Tevens heb je vanuit de woonkamer toegang tot de loggia. Hier kun je tijdens alle weersomstandigheden genieten van de frisse lucht en het brede uitzicht over de straat.

Ook de twee slaapkamers zijn prettige ruimtes om te ontspannen. De master bedroom bevat voldoende ruimte voor het plaatsen van een tweepersoonsbed en ander meubilair. In de badkamer kun je je heerlijk opfrissen door de ruime instapdouche en de dubbele wastafel. De designradiator en volledig betegeling maken het tot een stijlvol geheel.
Verder is in het appartement een berging van 6m2 en een separaat toilet. Het toilet is zwevend, volledig betegeld en voorzien van een wc-fonteintje.

UITGANGSPUNTEN

  • Huurprijs: € 2.100,- per maand, ex verwarming, water en licht
  • 2 maanden borg
  • Beschikbaar: per direct;
  • Energielabel: A++
  • Mogelijkheid tot huren parkeerplaats in ondergelegen garage
  • Turnkey driekamerappartement in het Amsterdamse metropool
  • Dicht bij het centrum van Amsterdam en het strand
  • Hoogwaardig afwerkingsniveau
  • Onderdeel van populair nieuwbouwproject “Hydepark”
  • Ruime woonkamer met open keuken
  • Loggia met breed uitzicht over de straat
  • Inpandige fietsenstalling

Voor inlichtingen of het maken van een afspraak voor een bezichtiging:

Visch & van Zeggelaar Amsterdam ******

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Vergelijkbaar in de omgeving

Raadhuisplein

2132TZ Hoofddorp (Hoofddorp Centrum Zuid)
€ 2.100 per maand

Hadidkade 180

2132GX Hoofddorp (Hoofddorp Hyde Park)
€ 2.190 per maand

Niemeyerstraat

2132HE Hoofddorp (Hoofddorp Hyde Park)
€ 2.000 per maand

Etty Hillesumplantsoen

2135KJ Hoofddorp (Hoofddorp Toolenburg Oost)
€ 2.200 per maand

Eiffelstraat 91

2132HS Hoofddorp (Hoofddorp Hyde Park)
€ 2.250 per maand

Raadhuisplein

2132TZ Hoofddorp (Hoofddorp Centrum Zuid)
€ 2.200 per maand

Concourslaan

2132DK Hoofddorp (Hoofddorp Centrum Zuid)
€ 2.000 per maand

Concourslaan

2132DJ Hoofddorp (Hoofddorp Centrum Zuid)
€ 2.000 per maand

Eiffelstraat 93

2132HS Hoofddorp (Hoofddorp Hyde Park)
€ 2.200 per maand

Eiffelstraat 37

2132HS Hoofddorp (Hoofddorp Hyde Park)
€ 2.200 per maand

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
236 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Tussenverdieping, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2024

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
1
Woonlagen complex
1
Voorzieningen
  • Kabel TV
  • Mechanische ventilatie

Energie

Isolatie
Volledig geïsoleerd, HR glas
Verwarming
Stadsverwarming, Volledige vloerverwarming, Aardwarmte, Warmte terugwininstallatie
Energielabel
A++

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Garage

Voorzieningen in de buurt Binnen 2 km van Dudokstraat

  • Boslaan, Hoofddorp Bushalte
    14 min. | 1129 m
  • Hoofddorp, Hoofddorp Treinstation
    15 min. | 1232 m
  • Hoofddorp Station, Hoofddorp Bushalte
    16 min. | 1282 m
  • Station, Hoofddorp Bushalte
    16 min. | 1306 m
  • Arnolduspark, Hoofddorp Bushalte
    19 min. | 1540 m
  • Beukenhorst, Hoofddorp Bushalte
    20 min. | 1589 m
  • Draverslaan, Hoofddorp Bushalte
    21 min. | 1696 m

Veeg omlaag om te sluiten