Spring naar inhoud
Ontdek Pararius+

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Straat van Gibraltar 150

Bekijk kaart
3825 XW Amersfoort (De Bron-Zuid)
€ 625.000 k.k.
  • 118 m²
  • 6 kamers
  • 2015

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 21 oktober 2026 aangeboden door Domicilie Makelaars Nijkerk;
  • De tussenwoning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en beschikt over 6 kamers, waarvan 4 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 2015 en ligt in de buurt De Bron-Zuid in Amersfoort;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Kabel TV, Dakkapel, Glasvezelaansluiting, Mechanische ventilatie, Buitenzonwering, Douche, Dakraam, Schuifdeuren, Bergruimte, Toilet, Wasruimte.

Beschrijving

Een sfeervol huis met een fijne ligging aan het water

Heerlijk wonen aan het water in de geliefde en kindvriendelijke wijk Vathorst, aan de oostkant van Amersfoort. Aan de Straat van Gibraltar staat deze ruime woning met vier (mogelijk vijf) slaapkamers en een mooie, zonnige tuin op het zuiden. Met een vernieuwde toiletruimte (2025), fraaie keuken (2015) en een badkamer (2018) kun je hier al snel beginnen met inrichten. In 2018 is ook de tweede verdieping verbouwd, inclusief de plaatsing van een brede dakkapel.

In de wijk zie je niet alleen veel water en groen, bij Het Eiland vind je ook basisonderwijs en kinderopvang. Met de fiets is het een paar minuten naar station Vathorst, het winkelcentrum en middelbaar onderwijs. Vathorst heeft een goede verbinding met de snelwegen A1 en A28, wat Vathorst tot een zeer geliefde en centrale plek maakt in Nederland.

De indeling is als volgt:
Begane grond:
Bij binnenkomst sta je in de ruime hal, met de lichte trap naar de eerste verdieping. Links in de hal, naast de meterkast, is de in 2025 vernieuwde toiletruimte met gestucte muren, fraai tegelwerk en strak sanitair.

De woonkamer, met een schuifpui aan de zuidkant, heeft een breedte van maar liefst 5.10 meter. Deze breedte kan in zijn geheel worden gebruikt voor het zitgedeelte, wat zorgt voor een prettige kijkafstand tot de tv. Het eetgedeelte is aan de andere kant, vlak naast de keuken. Erg handig is de bergkast onder de trap, waardoor er geen kast in de woonkamer hoeft te staan.

In de keuken staat een in 2015 geplaatste hoekopstelling, met een dik aanrechtblad en volop bergruimte. Deze keuken heeft een ingebouwde 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven, koelkast en een vriezer. Geef je spullen een plek in de keuken en vul de koelkast, waarna je direct kunt beginnen met koken.

Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping vind je drie fijne slaapkamers en een stijlvolle badkamer. Net als op de begane grond ligt hier een mooie laminaatvloer en dankzij de vloerverwarming geniet je op deze verdieping van extra comfort.

Er zijn twee slaapkamers aan de achterzijde, waaronder de master bedroom met een grote kastenwand. De naastgelegen slaapkamer is in gebruik als logeerkamer en de kamer aan de voorzijde als kleedruimte.

De badkamer, met grote wand- en vloertegels, heeft een stoere uitstraling. Bij de inloopdouche is een muur geplaatst, waardoor je geen glazen wand hoeft schoon te maken. Verder zijn er een toilet, een badmeubel met twee wastafels en een grote spiegel in deze prachtige ruimte.

Tweede verdieping:
In 2018 is de tweede verdieping verbouwd, met een prachtig resultaat. Aan de achterzijde is een ruime slaap-/werkkamer, met een brede dakkapel en een vlizotrap naar de zolder. De tweede ruimte is een grote berging/wasruimte, met een dakraam voor fijne lichtinval. Er zijn meerdere woningen in de rij met een dakkapel aan de voorzijde, waardoor er een extra (slaap)kamer gerealiseerd kan worden.

Exterieur:
Deze instapklare woning heeft een mooie voor- en achtertuin, met de achtertuin op het zonnige zuiden. In de achtertuin zie je veel groen, een groot terras en stapstenen richting het vlonderterras aan het water. Met een klein bootje, een kano of een sup hebben de kinderen gegarandeerd urenlang plezier op het water. Het is geen doorgaand vaarwater, dus ze blijven in de buurt! Ook aan praktische bergruimte is gedacht! Op circa 50 meter afstand, om de hoek, bevindt zich een eigen berging met elektra. Ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van gereedschap en andere spullen. Het terrein met de bergingen is bovendien afgesloten met een toegangspoort. Wel zo prettig!

Bijzonderheden:

  • Dak-, gevel- en vloerisolatie;
  • Tweede verdieping is verbouwd in 2018, inclusief plaatsing dakkapel en dakraam;
  • Houten en kunststof kozijnen met isolerende beglazing;
  • Verwarming en warm water via een HR-ketel (Atag, circa 2014, eigendom);
  • Elektrisch bedienbaar zonnescherm (begane grond) en screen (tweede verdieping);
  • Zonnige tuin (zuid) aan het water;
  • Eigen berging met elektra op circa 50 meter afstand, gelegen op een met een poort afgesloten terrein;
  • Energielabel A.

Overdracht

Vraagprijs
€ 625.000 k.k.
Prijs per m²
€ 5.297
Aangeboden sinds
21-10-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
420 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Tussenwoning (rijtjeshuis), Eengezinswoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2015
Ligging
  • Aan een rustige weg
  • Aan het water
  • In een woonwijk
  • Vrij uitzicht
Daktype
Zadeldak

Indeling

Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
4
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
4
Voorzieningen
  • Kabel TV
  • Dakkapel
  • Glasvezelaansluiting
  • Mechanische ventilatie
  • Buitenzonwering
  • Douche
  • Dakraam
  • Schuifdeuren
  • Bergruimte
  • Toilet
  • Wasruimte

Buitenruimtes

Tuin
Grootte
60 m²
Ligging
Op het zuiden
Toegang via achterom
Niet aanwezig
Beschrijving
achtertuin, voortuin

Energie

Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
CV-ketel, Gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Atag (Gas, uit 2015, Eigendom)
Energielabel
A

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig
Oppervlakte berging
7 m²

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar

Garage

Aanwezig
Nee

Hoe is de omgeving?

Op basis van CBS-data en Leefbaarometer 3.0 (RIGO Research). CBS StatLine

  • Uitstekend bereikbaar
  • Dagelijkse voorzieningen nabij

Wie woont er in De Bron-Zuid?

Gemiddelde leeftijd 30 jaar

Huishoudtype Voornamelijk gezinnen met kinderen

Wat ligt er in de buurt? Binnen 2 km van Straat van Gibraltar

  • Rotonde Ikea, Amersfoort Bushalte
    11 min. | 872 m
  • Heideweg, Amersfoort Bushalte
    12 min. | 939 m
  • Station Vathorst, Amersfoort Bushalte
    16 min. | 1262 m
  • Amersfoort Vathorst, Amersfoort Treinstation
    16 min. | 1282 m
  • Vrouwenpolder, Amersfoort Bushalte
    17 min. | 1339 m
  • Rotonde Podium, Amersfoort Bushalte
    17 min. | 1375 m
  • Finse Mark, Amersfoort Bushalte
    17 min. | 1380 m
  • Danzigweg, Amersfoort Bushalte
    19 min. | 1541 m
  • Damespolder, Amersfoort Bushalte
    19 min. | 1570 m

€ 625.000

Beschikbaar In overleg

Meld een probleem met deze woning

Veeg omlaag om te sluiten