Spring naar inhoud
Ontdek Pararius+

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Arthur van Schendellaan 1

Bekijk kaart
5531 TV Bladel (Bladel Wilhelminalaan)
€ 650.000 k.k.
  • 205 m²
  • 9 kamers
  • 1996

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 4 november 2026 aangeboden door Vosters Makelaardij;
  • De 2-onder-1-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 205 m² en beschikt over 9 kamers, waarvan 6 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1996 en ligt in de buurt Bladel Wilhelminalaan in Bladel;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Airconditioning, Bad, Mechanische ventilatie, Douche, Bergruimte, Toilet.

Beschrijving

Deze riante tweekapper uit 1996 biedt een bijzonder en zeldzaam woonconcept, waarbij ruimte, comfort en veelzijdigheid samenkomen. De woning beschikt over een voormalige salon-/praktijkruimte die inmiddels een woonbestemming heeft van de gemeente Bladel. Hierdoor ontstaan interessante mogelijkheden voor bijvoorbeeld dubbele bewoning, mantelzorg of het combineren van wonen en werken. Beide woongedeelten kunnen beschikken over een eigen huisnummer, waarvoor nog wel een aanvraag moet worden ingediend. De woning is degelijk gebouwd, hoogwaardig afgewerkt en voorzien van energielabel A. Een unieke kans voor wie op zoek is naar extra woonruimte en flexibiliteit, zonder concessies te doen aan comfort en kwaliteit.

Kenmerken
• Woonoppervlakte 205,1 m2
• Gebruiksoppervlakte totaal 30,3 m2
• Bruto inhoud woning 715 m3
• Perceeloppervlakte 322 m2
• Bouwjaar 1996
• Ligging: in een woonwijk nabij uitvalswegen, scholen, huisarts.
• Bijgebouwen/voorzieningen:
o Aangebouwde stenen berging
o Overkapping
o Voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein
o Aangebouwde, geschakeld appartement/mantelzorgwoning
• Duurzaam:
o Volledig geïsoleerd
o Geheel voorzien van hardhouten/kunststof kozijnen met dubbele/HR++ beglazing
o Verwarming en warm water middens Atag combiketel (2010) EN
o Grotendeels voorzien van vloerverwarming op de begane grond
o 8 zonnepanelen (bouwjaar)
o Energielabel A

Indeling

Begane grond

Via de entree betreedt u de woning, waar zich de moderne meterkast, de toiletruimte en de trapopgang naar de eerste verdieping bevinden. Vanuit de hal is er toegang tot de royale woonkamer, die in open verbinding staat met de keuken. De grote glazen achtergevel, bestaande uit schuifpuien en een separate loopdeur, zorgt voor een prachtige lichtinval en een optimale verbinding tussen binnen en buiten.
Aan de voorzijde bevindt zich de hoogwaardige keuken, uitgevoerd met een vaste kastenwand en een kookeiland. Een heerlijke plek voor kookliefhebbers! De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, koel-vriescombinatie, Quooker en vaatwasser. Praktisch is bovendien de aanwezige trapkast, die extra bergruimte biedt.
Aan de achterzijde van de woonkamer bevindt zich een portaal met toegang tot de berging/wasruimte, die toegang geeft tot de oprit en een slaapkamer op de begane grond met een en-suite badkamer. In een separate technische kast is de cv-installatie opgesteld.
Vanuit het portaal is tevens de voormalige praktijkruimte bereikbaar. Deze ruimte beschikt over een eigen aansluitende wachtruimte met toiletruimte en biedt, mede dankzij de huidige woonbestemming, interessante mogelijkheden voor bijvoorbeeld mantelzorg, verhuur, zakelijke doeleinden of een andere vorm van gecombineerd wonen. De ruimte kan naar wens worden ingericht, bijvoorbeeld als woonkamer behorend bij een zelfstandig woongedeelte (met nog aan te vragen eigen huisnummer).

Eerste verdieping

De overloop biedt toegang tot twee slaapkamers, de badkamer en de vaste trap naar de tweede verdieping. Daarnaast zijn er twee praktische vaste opbergkasten aanwezig. Oorspronkelijk beschikte deze verdieping over drie slaapkamers; het is mogelijk de oorspronkelijke indeling desgewenst weer te realiseren. De slaapkamer aan de voorzijde is bijzonder royaal en is ontstaan uit twee voormalige slaapkamers. De fraaie vaste schuifwand zorgt voor een praktische indeling. Ook de slaapkamer aan de achterzijde heeft een prettig formaat. De badkamer is compleet ingericht met een ligbad, douchecabine, toilet en een wastafelmeubel met kastruimte.

Tweede verdieping

Via de vaste trap bereikt u de zolderverdieping, waar een ruime voorzolder en een separate slaapkamer aanwezig zijn. Het grote dakkapel zorgt hier voor extra ruimte en een aangename lichtinval. Op de voorzolder bevindt zich tevens de opstelling van de cv-installatie. Dankzij de beschikbare ruimte biedt ook deze verdieping mogelijkheden voor een aanvullende slaap-, werk- of hobbykamer.

Buitenruimte

De verzorgde, onderhoudsvriendelijke achtertuin vormt een mooi verlengstuk van de woonkamer. Dankzij de brede glazen achtergevel lopen binnen en buiten op een prettige manier in elkaar over. De tuin is ingericht met een combinatie van kunstgras en bestrating en beschikt over een vrije achterom. Onder de overkapping is het heerlijk vertoeven, of u nu wilt ontspannen of gezellig buiten wilt eten.
Aan de voorzijde bestaat de tuin uit een combinatie van groen, siergrassen en bestrating, waarbij ruimte is gereserveerd voor het parkeren van auto's op eigen terrein. Daarnaast beschikt de woning over een degelijke, aangebouwde berging, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van tuinspullen.

Overdracht

Vraagprijs
€ 650.000 k.k.
Prijs per m²
€ 3.171
Aangeboden sinds
04-11-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Redelijk

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
308 m²
Inhoud
715 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
2-onder-1-kapwoning, Eengezinswoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Daktype
Zadeldak

Indeling

Aantal kamers
9
Aantal slaapkamers
6
Aantal badkamers
2
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
  • Airconditioning
  • Bad
  • Mechanische ventilatie
  • Douche
  • Bergruimte
  • Toilet

Buitenruimtes

Tuin
Grootte
16 m²
Ligging
Op het noordoosten
Toegang via achterom
Niet aanwezig
Beschrijving
achtertuin, voortuin

Energie

Isolatie
Dubbele beglazing, Volledig geïsoleerd
Verwarming
CV-ketel, Gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Atag (uit 2010)
Energielabel
A

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig
Oppervlakte berging
9 m²

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Garage

Aanwezig
Nee

Hoe is de omgeving?

Op basis van CBS-data en Leefbaarometer 3.0 (RIGO Research). CBS StatLine

  • Ruim restaurantaanbod
  • Breed winkelaanbod
  • Gezinsvriendelijke omgeving
  • Dagelijkse voorzieningen nabij

Wie woont er in Bladel Wilhelminalaan?

Gemiddelde leeftijd 43 jaar

Huishoudtype Gemengde samenstelling

Wat ligt er in de buurt? Binnen 2 km van Arthur van Schendellaan

  • Helleneind, Bladel Bushalte
    8 min. | 635 m
  • Doolandweg, Bladel Bushalte
    12 min. | 939 m
  • Kerk, Bladel Bushalte
    17 min. | 1340 m
  • Markt, Bladel Bushalte
    20 min. | 1651 m
  • Pius X-College, Bladel Bushalte
    21 min. | 1708 m

€ 650.000

Beschikbaar In overleg

Meld een probleem met deze woning

Veeg omlaag om te sluiten