Spring naar inhoud
Ontdek Pararius+

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Acaciastraat 30

Bekijk kaart
3551 BH Utrecht (2e Daalsebuurt en omgeving)
€ 475.000 k.k.
  • 76 m²
  • 3 kamers
  • 1936

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 23 oktober 2026 aangeboden door Romijn Makelaardij;
  • De benedenwoning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1936 en ligt in de buurt 2e Daalsebuurt en omgeving in Utrecht;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Bad, Glasvezelaansluiting, Douche, Bergruimte, Toilet.

Beschrijving

Welkom op de Acaciastraat 30. Dit karakteristieke drie-kamer-appartement van 76 m2 met tuin en energielabel C is gelegen in de geliefde Bloemenbuurt, een levendige en gezellige wijk.

Door de gunstige ligging zijn zowel winkels als OV en de uitvalswegen goed te bereiken. In de directe omgeving zijn alle voorzieningen van de grote stad te vinden: van het groene Julianapark en gezellige cafés en restaurants zoals Moos en Satriale's tot winkels, scholen en andere dagelijkse voorzieningen. Alles ligt binnen handbereik, of je nu lopend, met de fiets, het OV, of de auto op pad gaat. Het centraal station ligt op ongeveer tien minuten fietsen van huis.

De verkoper vertelt:

De afgelopen jaren hebben we hier met ontzettend veel plezier gewoond. We vielen direct voor de fijne ligging: binnen een paar minuten wandel je naar leuke cafeetjes zoals Moos of de Hondenkop, loop je een rondje langs de Singel of sta je op het station. Daarnaast hebben we leuk contact met onze buren met wie we bijvoorbeeld de afgelopen tijd gezamenlijk geveltuintjes hebben aangelegd.

Ook in huis is het enorm fijn vertoeven: in de open woonkeuken hebben we volop plek om samen te koken, te eten en vrienden te ontvangen en in de zomer leven we met de openslaande deuren naar de tuin open: deze voelt dan echt als een extra kamer. En tot slot de heerlijke badkamer met douche én bad, wat een heerlijke plek is om onze dag te starten en af te sluiten.

Via de entree kom je de woning binnen. In de entree bevinden zich de meterkast, de toegang tot het toilet en de toegang tot de keuken.

De keuken is ruim opgezet in een L-vorm en beschikt over alle inbouwapparatuur (vaatwasser, kookplaat, koel-vriescombinatie, afzuigkap en combi-oven). Door het grote raam komt veel natuurlijk licht binnen in de keuken. Aan het barretje kun je gezellig ontbijten of aanschuiven tijdens het koken.

De woonkamer vormt samen met de keuken één fijne, open leefruimte en biedt volop mogelijkheden voor verschillende indelingen. Er zijn knusse hoekjes te maken en er is voldoende ruimte voor zowel een zithoek, als een eethoek. Daarnaast beschikt de woonkamer over een praktische trapkast met veel bergruimte. Via de openslaande deuren loop je bovendien zo de tuin in.

Via de woonkamer kun je doorlopen naar de eerste slaapkamer. Deze is ruim 4,5m bij 2,5 groot en biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een grote kledingkast.

Aan de slaapkamer is ook de badkamer gelegen. Deze is in 2016, samen met de rest van woning, volledig vernieuwd. De badkamer beschikt over een douche, ligbad, en wastafelmeubel met dubbele wastafel. In de bergkast is de CV-installatie weggewerkt. Ook de aansluitingen voor de wasmachine en droger bevinden zich in de badkamer.

Via de tuin bereik je de tweede slaapkamer. Momenteel is deze kamer als thuiswerkplek in gebruik. De ruimte is volledig geïsoleerd en beschikt over verwarming. De ruimte leent zich voor meerdere toepassingen en is een leuke extra.

Vanuit de woonkamer bereik je via de openslaande deuren de beschutte tuin. Deze is gelegen op het Noordwesten en circa 12 m2 groot. De tuin is praktisch en onderhoudsvriendelijk ingericht met een lekkere zithoek en een knus eethoekje.

Bouwjaar 1936
Woonoppervlakte ca. 76m2
Energielabel C
Ruime open woonkeuken met openslaande deuren naar de tuin
VvE recent geactiveerd; bijdrage is €75 per maand
Zeer gunstig gelegen nabij winkel, restaurants, OV en overige voorzieningen
Warm water en verwarming: CV

Ben jij benieuwd of deze woning bij jou past? Jurriaan leidt je graag rond.

Overdracht

Vraagprijs
€ 475.000 k.k.
Prijs per m²
€ 6.250
Aangeboden sinds
23-10-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
251 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Benedenwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1936
Ligging
  • Aan een rustige weg
  • In een woonwijk

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
1
Voorzieningen
  • Bad
  • Glasvezelaansluiting
  • Douche
  • Bergruimte
  • Toilet
Keuken
Apparatuur
Inbouwapparatuur

Buitenruimtes

Tuin
Grootte
15 m²
Ligging
Op het noordwesten
Toegang via achterom
Niet aanwezig
Beschrijving
achtertuin

Energie

Isolatie
Voorzetramen
Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
HR-107 (Gas, Eigendom)
Energielabel
C

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Betaald

Hoe is de omgeving?

Op basis van CBS-data en Leefbaarometer 3.0 (RIGO Research). CBS StatLine

  • Sport & recreatie nabij
  • Breed winkelaanbod
  • Groen in de buurt
  • Ruim restaurantaanbod
  • Dagelijkse voorzieningen nabij

Wie woont er in 2e Daalsebuurt en omgeving?

Gemiddelde leeftijd 36 jaar

Huishoudtype Voornamelijk alleenstaanden

Wat ligt er in de buurt? Binnen 2 km van Acaciastraat

  • Concordiastraat, Utrecht Bushalte
    4 min. | 293 m
  • Royaards van den Hamkade, Utrecht Bushalte
    6 min. | 460 m
  • Nijenoord, Utrecht Bushalte
    7 min. | 513 m
  • Nijenoord Bushalte
    7 min. | 542 m
  • Watertoren, Utrecht Bushalte
    9 min. | 720 m
  • Viaduct, Utrecht Bushalte
    10 min. | 794 m
  • Watertoren Bushalte
    10 min. | 811 m
  • David van Mollemstraat Bushalte
    11 min. | 840 m
  • David van Mollemstraat, Utrecht Bushalte
    11 min. | 850 m
  • Ondiep, Utrecht Bushalte
    11 min. | 877 m
  • Anton Geesinkstraat Bushalte
    11 min. | 892 m

€ 475.000

Beschikbaar In overleg

Meld een probleem met deze woning

Veeg omlaag om te sluiten