Spring naar inhoud
Ontdek Pararius+

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Alard du Hamelplaats 126

Bekijk kaart
5622 CW Eindhoven (Barrier)
€ 500.000 k.k.
  • 119 m²
  • 3 kamers
  • 2000

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 21 oktober 2026 aangeboden door Hypodomus Makelaars Eindhoven;
  • De portiekflat heeft een woonoppervlakte van 119 m² en beschikt over 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 2000 en ligt in de buurt Barrier in Eindhoven;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Airconditioning, Bad, Kabel TV, Lift, Frans balkon, Mechanische ventilatie, Douche, Schuifdeuren, Bergruimte, Toilet.

Beschrijving

Ben je op zoek naar een bijzonder ruim en licht appartement met een royale woonkamer, twee slaapkamers, twee balkons en een eigen parkeerplaats? Dan is dit comfortabele 3 kamerappartement op de eerste verdieping van appartementencomplex Lichtgaerde absoluut een bezichtiging waard. Met een indrukwekkende woonkamer van circa 55 m², een moderne open keuken, een mooie PVC-vloer door het gehele appartement en twee balkons met verschillende zonliggingen biedt het appartement volop ruimte en wooncomfort. Bovendien is het mogelijk om een derde slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte te realiseren. De eigen parkeerplaats in de parkeerkelder en de separate berging maken het geheel compleet.

Het appartement is gelegen in het fraaie appartementencomplex Lichtgaerde, op de hoek van Dr. Berlagelaan, Alard du Hamelstraat en Barrieweg. De locatie biedt een prettige combinatie van comfortabel wonen en alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Voor boodschappen, winkels en andere voorzieningen kun je terecht bij winkelcentrum Mensfort en het uitgebreide Winkelcentrum Woensel. Ook scholen, sportvoorzieningen, gezondheidszorg en diverse groenvoorzieningen bevinden zich in de directe omgeving. Het centrum van Eindhoven is goed bereikbaar en dankzij de gunstige ligging zijn ook de belangrijkste uitvalswegen eenvoudig te bereiken.

INDELING
BEGANE GROND
Via de verzorgde centrale entree met brievenbussen en videofooninstallatie betreed je het appartementencomplex. Vanuit de ontvangsthal zijn het trappenhuis en de lift bereikbaar, waarmee je eenvoudig de eerste verdieping bereikt.

APPARTEMENT
Bij binnenkomst in het appartement word je ontvangen in de ruime hal, die toegang biedt tot de woonkamer, beide slaapkamers, badkamer, toiletruimte en separate was-/stookruimte. De hal is, net als de overige vertrekken, voorzien van een mooie PVC-vloer die zorgt voor een rustige, moderne en uniforme uitstraling. De meterkast is naast de voordeur gelegen en beschikt over 9 groepen.

Wat direct opvalt wanneer je de woonkamer binnenstapt, is de enorme hoeveelheid ruimte en het prachtige natuurlijke licht. Met een oppervlakte van circa 55 m² is deze woonkamer bijzonder royaal van opzet. De grote raampartijen bieden een prettig zicht richting de Dr. Berlagelaan en zorgen voor een lichte en aangename sfeer. Er is volop ruimte voor een grote zithoek, een royale eettafel en bijvoorbeeld een gezellige leeshoek of werkplek. De mooie PVC vloer geeft de ruimte een moderne en warme uitstraling en vormt een mooie basis voor verschillende interieurstijlen.
Een extra voordeel is de mogelijkheid om een gedeelte van de woonkamer af te scheiden. Hiermee kan een derde slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte van circa 10 m² worden gerealiseerd. Ideaal wanneer je behoefte hebt aan een extra kamer, bijvoorbeeld om vanuit huis te werken of gasten te ontvangen.

De moderne open keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling met volop kastruimte. De keuken is voorzien van 1½ spoelbak, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en een koelkast. De diverse bovenkasten en onderkasten bieden volop opbergruimte. Ook is er een handige carrouselkast aanwezig, waardoor de beschikbare ruimte optimaal wordt benut.

Aansluitend aan de keuken bevindt zich een ruime bergkast, ideaal voor het opbergen van voorraad en huishoudelijke spullen.

Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het overdekte balkon aan de voorzijde. Dit balkon is gelegen op het noordoosten en biedt uitzicht richting de hoek van de Dr. Berlagelaan en de Barrierweg. Een heerlijke plek om in de ochtendzon rustig van een kop koffie te genieten. Omdat het balkon overdekt is kun je hier ook bij minder mooi weer prettig buiten zitten.

De royale hoofdslaapkamer heeft een oppervlakte van circa 17 m² en biedt meer dan voldoende ruimte voor een groot tweepersoonsbed, nachtkastjes en een uitgebreide kledingkast. Via een schuifpui heb je vanuit deze kamer direct toegang tot het tweede balkon aan de achterzijde van het complex.

Dit tweede balkon is gelegen op het zuidwesten en vormt een heerlijke plek om van de middag- en avondzon te genieten. Dankzij de twee balkons met verschillende zonliggingen kun je gedurende de dag zelf kiezen of je liever in de zon of in de schaduw zit.

De tweede slaapkamer heeft een oppervlakte van circa 8,5 m² en beschikt over een Frans balkon. Deze kamer is uitstekend geschikt als logeerkamer, kinderkamer of comfortabele thuiswerkplek.

De ruime en moderne badkamer is volledig betegeld en uitgevoerd in een lichte kleurstelling. De badkamer beschikt over een ligbad, een douchecabine met een thermostaatkraan, een wandcloset en twee wastafels met een planchet en spiegel.

Daarnaast is er een separate toiletruimte met een wandcloset en fonteintje aanwezig.

In de was-/stookruimte bevinden zich de wasmachineaansluiting, opstelling van de c.v.-ketel en mechanische ventilatie unit. Deze afzonderlijke ruimte zorgt ervoor dat alle technische voorzieningen netjes uit het zicht zijn geplaatst.

PARKEERPLAATS EN BERGING
In de parkeerkelder van het appartementencomplex beschik je over een eigen parkeerplaats. Een groot voordeel, want hierdoor heb je altijd een vaste plek voor je auto. Daarnaast beschikt het appartement over een ruime, separate berging met elektra. Ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt.

ALGEMEEN

  • Het appartement is volledig geïsoleerd.
  • Energielabel B.
  • De Intergas c.v.-ketel is in 2012 geplaatst.
  • Er is een lift aanwezig.
  • Buiten bij de centrale entree bevindt zich tevens een liftinstallatie voor mindervaliden.
  • Eigen parkeerplaats en eigen berging in het souterrain aanwezig.
  • De servicekosten bedragen € 301,54 per maand.
  • Rondom het appartementencomplex bevinden zich verzorgd aangelegde groenvoorzieningen.
  • Luxe en kleinschalig complex gelegen op de hoek van Dr. Berlagelaan, Alard du Hamelstraat en Barrieweg.

ALGEMENE WERKWIJZE EN VOORWAARDEN:
De eigenaar van deze woning heeft Hypodomus Makelaars opdracht gegeven te bemiddelen bij de verkoop. Geheel vrijblijvend informeren wij je uitvoerig over de woning, over de financieringsmogelijkheden en de mogelijkheden van de verkoop van jouw eigen woning. Uiteraard is het aan te bevelen de deskundige hulp van een NVM-aankoopmakelaar in te schakelen.

Bieden
Wil je een bod op een woning doen? Uitsluitend de biedingen die in de digitale omgeving van ****** zijn geplaatst worden in behandeling genomen. Na het plannen van een bezichtiging ontvang je per e-mail gegevens inzake jouw ****** account. Is er een deadline voor een woning dan kun je dat terugzien in ******. Na de deadline kunnen wij in het algemeen geen biedingen meer in behandeling nemen.

Zekerheden
Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen dient de koper, binnen uiterlijk 1 week na het definitief worden van de koopovereenkomst, een schriftelijke bankgarantie te stellen, c.q. een waarborgsom te storten ter hoogte van 10% van de koopsom. Verkoper beroept zich te allen tijde op het schriftelijkheidsvereiste bij de verkoop van zijn woning. Tevens is het bedrag voor een financieringsvoorbehoud dat in de koopovereenkomst opgenomen kan worden, niet hoger dan de vraagprijs van de woning.

Meetinstructie
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Aanbiedingsinformatie
De brochure is samengesteld om je een indruk te geven van het object. De informatie die opgenomen is in deze brochure is afkomstig van de verkoper en/of derden. Hoewel wij bij het samenstellen van de brochure zorgvuldig te werk gaan, kunnen geen rechten worden ontleend aan onjuistheden e.d. Deze informatie moet in combinatie met een bezichtiging van de woning worden beschouwd als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Wij ervaarden echter geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Mondelinge-overeenstemming
Een mondelinge overeenstemming tussen een particuliere verkoper en een particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als een particuliere verkoper en een particuliere koper een koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’. Wanneer er onderhandelingen worden aangegaan met een professionele partij en er wordt een mondelinge overeenstemming bereikt, wordt eveneens vastgehouden aan het
schriftelijkheidsvereiste.

Ouderdomsclausule (dit wordt uitsluitend gebruikt indien van toepassing)
Een ouderdomsclausule is een bepaling die door Hypodomus Makelaars wordt opgenomen in koopcontracten van woningen die ouder zijn dan 25 jaar. Deze clausule houdt in dat de koper erkent dat de woning een bepaalde ouderdom heeft en dat de kwaliteit van de woning daardoor mogelijk minder is dan van een nieuwere woning. Het wel of niet toevoegen van deze clausule is niet onderhandelbaar.

Niet-zelfbewoningsclausule (dit wordt uitsluitend gebruikt indien van toepassing)
Wanneer de verkoper recentelijk niet in de woning heeft gewoond, wordt een niet-zelfbewoningsclausule opgenomen in de koopovereenkomst. Deze clausule stelt dat de verkoper de woning nooit zelf heeft bewoond en daarom niet bekend is met de eigenschappen of mogelijke gebreken die bekend zouden zijn bij eigen gebruik. Dit betekent dat het risico van eventuele gebreken verschuift naar de koper. De koper is verantwoordelijk voor het uitvoeren van de benodigde onderzoeken. Het wel of niet toevoegen van deze clausule is niet onderhandelbaar.

Wil je meer weten over onze werkwijze, ga dan naar onze website:
www.******

Overdracht

Vraagprijs
€ 500.000 k.k.
Prijs per m²
€ 4.202
Aangeboden sinds
21-10-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
119 m²
Inhoud
394 m³

VvE informatie

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 302 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Portiekflat, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2000
Ligging
In een woonwijk
Daktype
Plat dak

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
2
Woonlagen complex
1
Voorzieningen
  • Airconditioning
  • Bad
  • Kabel TV
  • Lift
  • Frans balkon
  • Mechanische ventilatie
  • Douche
  • Schuifdeuren
  • Bergruimte
  • Toilet
Keuken
Apparatuur
Inbouwapparatuur

Energie

Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Cv-ketel
Intergas (Gas, uit 2012, Eigendom)
Energielabel
B

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig
Oppervlakte berging
20 m²

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar

Garage

Aanwezig
Ja
Omschrijving
Inpandig, parkeerkelder, parkeerplaats

Hoe is de omgeving?

Op basis van CBS-data en Leefbaarometer 3.0 (RIGO Research). CBS StatLine

  • Sport & recreatie nabij

Wie woont er in Barrier?

Gemiddelde leeftijd 40 jaar

Huishoudtype Voornamelijk alleenstaanden

Wat ligt er in de buurt? Binnen 2 km van Alard du Hamelplaats

  • Minckelersplein, Eindhoven Bushalte
    9 min. | 718 m
  • Joris Minnestraat, Eindhoven Bushalte
    9 min. | 742 m
  • Vredeoord, Eindhoven Bushalte
    10 min. | 791 m
  • Suyslaan, Eindhoven Bushalte
    11 min. | 868 m
  • Bleyslaan, Eindhoven Bushalte
    12 min. | 920 m
  • Van Logterenpad, Eindhoven Bushalte
    12 min. | 946 m
  • Catharina Ziekenhuis Zuid, Eindhoven Bushalte
    14 min. | 1104 m
  • Wattstraat, Eindhoven Bushalte
    14 min. | 1128 m
  • Kloosterdreef, Eindhoven Bushalte
    15 min. | 1175 m
  • Oude Bosschebaan, Eindhoven Bushalte
    16 min. | 1269 m

€ 500.000

Beschikbaar In overleg

Meld een probleem met deze woning

Veeg omlaag om te sluiten