Niet beschikbaar

De woning die je wilt bekijken is niet langer beschikbaar. Je bekijkt nu het woningaanbod in dezelfde stad.

Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Saenredamstraat 39 I

Bekijk kaart
1072 CC Amsterdam (Oude Pijp)
€ 450.000 k.k.
  • 33 m²
  • 2 kamers
  • 1878

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 3+ maanden aangeboden door Orange Real Estate;
  • De tussenverdieping heeft een woonoppervlakte van 33 m² en beschikt over 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer;
  • De woning is gebouwd In 1878 en ligt in de buurt Oude Pijp in Amsterdam;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Airconditioning, Kabel TV, Mechanische ventilatie, Toilet.

Beschrijving

Gesitueerd in één van de mooiste straten van de bruisende De Pijp, bieden wij aan dit lichte en fijne appartement (33m2) met balkon (6m2) op de eerste verdieping van een recentelijk gerenoveerd pand, gelegen op eigen grond!

INDELING
Begane grond:
Gemeenschappelijk entree met bellen- en brievenbussentableau en toegang tot het trappenhuis.
Eerste verdieping:
Entree naar appartement met aan de voorkant de woonkamer met de open (hoek) keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, o.a.: koelkast met vriesvak, combi-oven/magnetron, 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Het woongedeelte is gelegen aan de voorzijde en is door de grote raampartijen lekker licht. Het ruime toilet met wastafel is ingebouwd tussen de woonkamer en slaapkamer. Ruime slaapkamer met kingsize bed en kledingkast. Aan de achterkant van het appartement bevind zich de badkamer voorzien van wastafel met opbergkastje en spiegel, een ruime (stort) douche en wasmachine (aansluiting).
Vanuit de badkamer is er toegang tot het balkon van ca. 6m2. Het balkon is semi-open en met glasramen af te sluiten. De gehele woning is voorzien van dubbelglas, op de grond ligt tapijt van goede kwaliteit en in het toilet en badkamer liggen nette tegels. De muren van de woning zijn gedeeltelijk behangen en gedeeltelijk in gestucte staat.
De woning wordt opgeleverd inclusief inventaris, dus volledig gemeubileerd.

BIJZONDERHEDEN:

  • woonoppervlakte 33 m2
  • balkon van 6m2
  • gebouwd omstreeks 1879 en volledig gerenoveerd in 2012 (inclusief nieuwe fundering);
  • de woning is gelegen op eigen grond
  • verwarming en warm water middels combiketel
  • elektrische installatie bestaande uit voldoende groepen met aardlekschakelaar;
  • voorzien van dubbele beglazing in houten kozijnen;
  • mechanische ventilatie en airco aanwezig;
  • kadastraal bekend gemeente Amsterdam, sectie R, complexaanduiding 7243, appartementsindex 3;
  • definitief energielabel D;
  • oplevering in overleg
  • oplevering "as is"
  • servicekosten VVE a 76,- euro per maand

De woning is gelegen tussen de Frans Halsstraat en de Ferdinand Bolstraat met o.a. de beroemde Albert Cuypmarkt, het Museumplein, het Sarphatipark en vele populaire horecagelegenheden op loopafstand.
Het appartement ligt in een rustige straat middenin de bruisende buurt De Pijp. De sfeervolle De Pijp is bijzonder populair door de diversiteit aan restaurants, charmante winkels en leuke cafés. De Albert Cuypmarkt, het Sarphatipark en het gezellige Marie Heinekenplein liggen om de hoek. Alle benodigde winkels zijn te vinden in de nabijgelegen winkelstraten zoals de pas opnieuw aangelegde Ferdinand Bolstraat, de rode loper naar Amsterdam Centraal. Het Museumplein, de Amstel en Zuidas liggen op slechts enkele minuten fietsen en met slechts 5 minuten zit je op de Ring A10 Zuid. Daarnaast zijn er ook uitstekende openbaar vervoersvoorzieningen met de diverse tram- en buslijnen en bovendien ligt de nieuwe Noord/Zuid-metrolijn op enkele minuten loopafstand (metrohalte 'De Pijp'). Deze metro brengt u in 9 minuten op Amsterdam Centraal en in 5 minuten op Amsterdam Zuid (Zuidas).

Overdracht

Vraagprijs
€ 450.000 k.k.
Prijs per m²
€ 13.636
Aangeboden sinds
23-02-2023
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
33 m²
Inhoud
105 m³

VvE informatie

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 76 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Tussenverdieping, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1878
Ligging
  • Aan een rustige weg
  • In het centrum
  • In een woonwijk
  • Nabij het openbaar vervoer
  • Beschut gelegen

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
1
Voorzieningen
  • Airconditioning
  • Kabel TV
  • Mechanische ventilatie
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Spouwmuurisolatie, Dubbele beglazing, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd, Dakisolatie
Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Energielabel
D

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Betaald
Meld een probleem met deze woning