Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Apollolaan 35 4

Bekijk kaart
1077 AC Amsterdam (Apollobuurt)
€ 1.000.000 k.k.
  • 106 m²
  • 4 kamers
  • 1929

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 13 juni 2026 aangeboden door Visch & Van Zeggelaar Amsterdam;
  • De bovenwoning heeft een woonoppervlakte van 106 m² en beschikt over 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers;
  • De woning is gebouwd In 1929 en ligt in de buurt Apollobuurt in Amsterdam;
  • De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Bad, Kabel TV, Mechanische ventilatie, Dakterras, Toilet.

Beschrijving

Recent volledig vernieuwd dubbel bovenhuis aan de statige Apollolaan, met drie slaapkamers, energielabel B en een royaal zonneterras van circa 18 m².

Aan een van de mooiste lanen van Amsterdam Oud-Zuid ligt dit ruime en recent volledig gerenoveerde appartement, verdeeld over twee woonlagen. De woning is weer helemaal in topstaat gebracht en beschikt over een rustige, hoogwaardige basis met strak wit gestucte wanden, een prachtige nieuwe vloer, drie slaapkamers en een heerlijk groot zonneterras. Met circa 106 m² woonoppervlakte, een praktische indeling en energielabel B is dit een bijzonder comfortabel appartement op een zeer geliefde locatie.

Indeling
Via het gemeenschappelijke trappenhuis bereikt u de entree van de woning op de vierde verdieping. Het appartement is verdeeld over twee woonlagen, waardoor er een prettige scheiding ontstaat tussen wonen, slapen en buitenruimte.
Op de onderste woonlaag bevindt zich het grootste deel van de woning. Vanuit de centrale hal zijn de verschillende vertrekken bereikbaar. De woonruimte is ruim opgezet en biedt voldoende plaats voor een comfortabele zithoek en een royale eettafel. Door de rechte wanden, de goede maatvoering en de recent vernieuwde afwerking is de ruimte eenvoudig en prettig in te delen.
De keuken ligt centraal in de woning en sluit logisch aan op het leefgedeelte. De indeling biedt daarnaast drie slaapkamers, waardoor het appartement geschikt is voor een gezin, een combinatie van wonen en werken of voor wie graag extra logeer- of kastruimte heeft. Verder zijn er een badkamer, separaat toilet, wasruimte/berging en praktische kastruimte aanwezig.
De bovenste woonlaag vormt een extra pluspunt. Hier bevindt zich een ruime kamer onder de kap, uitstekend geschikt als slaapkamer, werkkamer, hobbyruimte of rustige loungeplek. Vanaf de eerste woonlaag is er toegang tot het royale zonneterras. Dit terras van circa 18 m² is een zeldzame buitenruimte op deze locatie en biedt volop plek voor een grote eettafel, loungehoek en beplanting. Een heerlijke plek om in alle rust buiten te zitten, midden in Oud-Zuid.

Afwerking van de woning
De woning is recent volledig vernieuwd en verkeert daardoor in uitstekende staat. De wanden zijn strak en fris wit gestuct, waardoor het appartement een lichte en rustige uitstraling heeft. De nieuwe vloer loopt mooi door en zorgt voor een warme, verzorgde basis in de verschillende ruimtes.
De afwerking is neutraal en tijdloos gehouden, zodat een koper de woning eenvoudig naar eigen smaak kan inrichten. Door de combinatie van lichte wanden, een nieuwe vloer en de royale maatvoering voelt het appartement modern, verzorgd en direct bewoonbaar aan.
Ook op praktisch vlak is de woning aantrekkelijk. Het appartement beschikt over energielabel B en wordt verwarmd via een cv-ketel in eigendom. Daarmee combineert de woning een klassieke ligging in Oud-Zuid met het comfort van een recent opgefriste en goed bruikbare bovenwoning.

Locatie
De Apollolaan is een van de meest herkenbare en geliefde lanen van Amsterdam Oud-Zuid. De straat is breed, groen en statig, met karakteristieke bebouwing en een rustige woonuitstraling. Tegelijkertijd ligt de woning bijzonder centraal, met alle voorzieningen van de stad binnen handbereik.
Voor dagelijkse boodschappen en horeca liggen onder meer de Beethovenstraat, Stadionweg en Cornelis Schuytstraat dichtbij. In de Beethovenstraat vindt u een breed aanbod aan winkels, cafés en restaurants, waaronder Bar Kaspar, Le Pain Quotidien en Ferilli’s, met diverse terrassen in de buurt.
Ook het Beatrixpark, het Vondelpark, het Museumkwartier en de Zuidas zijn eenvoudig bereikbaar. De ligging is bovendien gunstig ten opzichte van het openbaar vervoer. Met tram-, bus- en metroverbindingen in de omgeving, waaronder goede aansluitingen richting Station Zuid, de binnenstad en andere delen van Amsterdam, is de bereikbaarheid uitstekend.

Vereniging van Eigenaars
De woning maakt deel uit van een Vereniging van Eigenaars. Deze is in oprichting ivm de recente splitsing, er is dus nog geen reservefonds. Het beheer is reeds uitbesteed aan DK VvE beheer. De begroting opgesteld en de maandelijkse bijdrage voor dit appartement bedraagt € 146,- per maand. Er is nu nog geen MJOP aanwezig maar deze zal later beschikbaar komen.

Eigendomssituatie
De woning is gelegen op grond van de Gemeente Amsterdam welke in erfpacht is uitgegeven. De te betalen canon hiervoor is eeuwigdurend afgekocht.

Kenmerken van de woning

  • Bovenwoning verdeeld over twee woonlagen
  • Gebruiksoppervlakte wonen: circa 106 m²
  • 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers
  • Recent volledig vernieuwd
  • Strak wit gestucte wanden
  • Prachtige nieuwe vloer
  • Groot zonneterras van circa 18 m²
  • Energielabel B
  • Verwarming via cv-ketel
  • Gelegen aan de statige Apollolaan in Amsterdam Oud-Zuid
  • Nabij Beethovenstraat, Stadionweg, Beatrixpark, Museumkwartier en Zuidas
  • VvE in oprichting, de maandelijkse bijdrage bedraagt € 146,- p.m.
  • Erfpacht eeuwigdurend afgekocht
  • Oplevering in overleg

Disclaimer Visch & Van Zeggelaar Makelaars Amsterdam
Deze informatie is door Visch & Van Zeggelaar Makelaars Amsterdam met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden, onvolledigheden of de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief en dienen door koper zelf te worden gecontroleerd. De meetgegevens zijn gebaseerd op de branchebrede meetinstructie, waarbij afwijkingen niet volledig kunnen worden uitgesloten. Deze informatie is geheel vrijblijvend en geldt als uitnodiging tot het doen van een voorstel. Een overeenkomst komt pas tot stand na schriftelijke overeenstemming tussen partijen en ondertekening van de koopovereenkomst.

Overdracht

Vraagprijs
€ 1.000.000 k.k.
Prijs per m²
€ 9.434
Aangeboden sinds
13-06-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
286 m²
Inhoud
390 m³

VvE informatie

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 146 per maand)
Reservefonds aanwezig
Nee
Onderhoudsplan
Nee
Opstalverzekering
Ja

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1929
Ligging
  • Aan een rustige weg
  • In een woonwijk

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
2
Verdieping
4
Woonlagen complex
2
Voorzieningen
  • Bad
  • Kabel TV
  • Mechanische ventilatie
  • Dakterras
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Aanwezig (18 m², gelegen op het zuiden)
Tuinbeschrijving
zonneterras
Achterom
Niet aanwezig
Dakterras
Aanwezig

Energie

Verwarming
CV-ketel
Warm water
CV-ketel
Energielabel
B

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Betaald

Garage

Aanwezig
Nee

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning