Spring naar inhoud

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

't Marken 56

Bekijk kaart
1135 CA Edam (Edam-Oude kom)
€ 339.000 k.k.
  • 50 m²
  • 2 kamers
  • 2023

Samenvatting

  • Deze woning wordt sinds 10 augustus 2026 aangeboden door Flem's Taxaties en Makelaardij;
  • De bovenwoning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en beschikt over 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer;
  • De woning is gebouwd In 2023 en ligt in de buurt Edam-Oude kom in Edam.

Beschrijving

Welkom bij 't Marken, het gloednieuwe appartementencomplex gelegen aan de karakteristieke Nieuwehaven! Dit in 2023 opgeleverde tweekamer appartement van 50m2, gelegen op de bovenste verdieping is een echte parel. Volledig en luxe afgewerkt, zeer goed geïsoleerd en uitgerust met een warmtepomp, betreed je hier een oase van luxe en gemak. De ligging op de hoek van 't Marken direct aan de gracht maakt dit appartement extra bijzonder. De royale raampartijen aan twee zijden zorgen voor een fijne lichtinval en bieden uitzicht in twee richtingen, met zicht over de Nieuwehaven tot aan de Speeltoren.

't Marken is gelegen op een steenworp afstand van alle voorzieningen, zoals scholen, supermarkten, winkels en horecagelegenheden. Het busstation bevindt zich op 10 minuten loopafstand en biedt een uitstekende verbinding, waarmee je binnen circa 25 minuten Amsterdam CS bereikt. Via de brede gracht vaar je bovendien eenvoudig met je eigen boot richting het IJsselmeer of de Purmerringvaart.

Indeling

Het appartement is gelegen op de bovenste etage welke via slechts twee luie trappen gemakkelijk te bereiken is. Vanuit de hal loop je langs de badkamer, technische ruimte en slaapkamer naar de woonkamer met open keuken. Deze is voorzien van alle gemakken zoals vaatwasser, combi-oven, koel-vriescombinatie en inductie met afzuigkap. De woonkamer is voorzien van een pvc-vloer met strakke wanden. Vanaf de eettafel kijk je hier heerlijk uit over de langs kabbelende bootjes en over de karakteristieke daken van het centrum richting de kenmerkende Speeltoren en kerktorens van weleer. De grote raampartijen zorgen voor een ruimtelijke gevoel en een enorme hoeveelheid licht binnen.
De slaapkamer is ruim en hier kun je dan ook makkelijk een tweepersoonsbed, kledingkast en bureau kwijt. Ook hier geniet je van een spectaculair uitzicht over de gracht. De badkamer is netjes afgewerkt met douchecabine, toilet en wastafel. In de technische ruimte vind je de warmtepomp en wasmachine- en drogeraansluiting.

Buiten

Dankzij twee Franse balkons, biedt het appartement een aangename lichtinval in de ochtenduren. Vanuit de woonkamer is het mogelijk om met geopende ramen in alle rust te genieten van de opkomende zon. Aan het vaarwater kun je genieten van de langsvarende bootjes of eventueel zelf het water op gaan.

Ben jij nieuwsgierig geworden naar deze woning? Neem contact op met Flem's Taxaties & Makelaardij voor het plannen van een bezichtiging!

Bijzonderheden

  • Unieke mogelijkheid om een starterswoning te bemachtigen
  • Gelegen aan de bevaarbare gracht
  • Schitterend appartement met unieke hoekligging
  • Appartementencomplex uit 2023
  • Energielabel A+++
  • Luxe en comfortabel wonen in het Historisch centrum
  • Maandelijkse VvE-kosten ca. € 125,-

Overdracht

Vraagprijs
€ 339.000 k.k.
Prijs per m²
€ 6.780
Aangeboden sinds
10-08-2026
Status
Beschikbaar
Beschikbaar
In overleg
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
163 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2023
Ligging
  • Aan een rustige weg
  • Aan vaarwater

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
2

Energie

Energielabel
A+++

Voorzieningen in de buurt Binnen 2 km van 't Marken

  • De Meermin, Edam Bushalte
    8 min. | 653 m
  • Edam Busstation, Edam Bushalte
    12 min. | 930 m
  • Weerenstraat, Edam Bushalte
    12 min. | 973 m
  • Technische School, Edam Bushalte
    13 min. | 1021 m
  • IJe, Edam Bushalte
    13 min. | 1040 m
  • Watermolen, Volendam Bushalte
    14 min. | 1134 m
  • Tjaskermolen, Volendam Bushalte
    20 min. | 1586 m
  • De Deimpt, Volendam Bushalte
    21 min. | 1728 m
Meld een probleem met deze woning

Veeg omlaag om te sluiten