- 141 m²
- 8 kamers
- 1956
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 26 juni 2026 aangeboden door DT Makelaardij;
- De vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en beschikt over 8 kamers, waarvan 5 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 1956 en ligt in de buurt Amstenrade in Amstenrade;
- De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Airconditioning, Kabel TV, Rolluiken, Douche, Dakraam, Bergruimte, Toilet, Wasruimte.
Beschrijving
Op loopafstand van het kasteelpark in het populaire kerkdorp Amstenrade ligt deze goed onderhouden vrijstaande woning. Het woonhuis heeft een doorzon woonkamer, gesloten moderne keuken, wasruimte en een slaap/hobby/werk kamer op de begane grond. De eerste verdieping telt drie slaapkamers en een luxe badkamer met inloopdouche. De vaste trap geeft toegang tot de zolderkamer met dakkapel en airco. Heerlijke achtertuin vol privacy met terrassen en houten tuinhuis.
Souterrain:
De woning heeft een provisiekelder met een stahoogte van 1.95m
Begane grond:
Via het pad naast de woning dat ook toegang geeft tot de achtertuin is de voordeur te bereiken. In de ruime ontvangsthal met prima garderobe mogelijkheden ligt het gemoderniseerde toilet met zwevend closet en fonteintje, de vernieuwde meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Ook de kelder is van hieruit toegankelijk.
In de ruime woonkamer (7.48 x 4.62/3.97m) ligt een moderne laminaatvloer. De grote raampartij voren en de openslaande tuindeuren achter geven veel natuurlijk daglicht. In de gesloten keuken (3.06 x 3.17m) ligt een moderne antracieten tegelvloer en de keuken is voorzien van een moderne keukenopstelling in twee delen. Naast een apparatenwand met kastruimte is er een hoekopstelling voorzien van vaatwasser, inductie kookplaat, wasemkap, koelkast, combi oven en vriezer. Vanuit de keuken is de wasruimte bereikbaar met de witgoedaansluitingen en de opstelplaats van de cv ketel net als een tussenhal met de deur naar de tuin. Achter dit halletje ligt een extra kamer (4.44 x 3.17m) die kan worden gebruikt als extra slaapkamer, als hobbyruimte of als (thuis)werkplek. Ook vanuit deze kamer is er toegang tot de tuin.
Vanaf het terras is er een pad richting de begroeide achtertuin met volop privacy. Naast een kleine vijver liggen er een tweede terras, een stuk kunstgras voor een speeltoestel voor kinderen en een houten tuinhuis.
Eerste verdieping:
Vanaf de ruime overloop op de eerste verdieping is er toegang tot drie grote slaapkamers: 1. (3.14 x 3.97m) met airco, 2. (3.26 x 3.04m) met muurkast en 3. (3.26 x 2.97m) met muurkast. Zowel de overloop als de drie slaapkamers zijn voorzien van moderne laminaatvloeren. De luxe en moderne badkamer (2.90/2.19 x 2.55m) is voorzien van elektrische vloerverwarming, een inloopdouche, een wastafel in met meubel en een tweede zwevend closet. Een vaste afsluitbare trapverbinding geeft toegang tot de zolder.
Tweede verdieping:
De zolderverdieping is ingedeeld als extra slaapkamer. Met een dakkapel en een dakraam is er voldoende daglicht en een airco zorgt ook hier voor verkoeling. Er is een aparte bergkast en de vloeren zijn voorzien van laminaat.
Bijzonderheden:
De woning is na-geïsoleerd in de spouwmuren. De woonkamer heeft een geïsoleerde betonvloer met vloerverwarming die doorloopt in de keuken.
Op het dak liggen 12 zonnepanelen (2021) in eigendom.
Het hoofddak van de woning is van binnenuit na-geïsoleerd.
De woning is voorzien van HR++, dubbele en enkele beglazing in kunststof en houten kozijnen
De Remeha Calenta HR combi ketel (2026) wordt gehuurd.
Rustige ligging maar met alle basisvoorzieningen in de nabijheid. Parkeergelegenheid in overvloed.
Instapklaar vrijstaand woonhuis met 4-5 slaapkamers en een heerlijke achtertuin vol privacy!
Overdracht
- Vraagprijs
- € 425.000 k.k.
- Prijs per m²
- € 3.014
- Aangeboden sinds
- 26-06-2026
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- In overleg
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 314 m²
- Inhoud
- 535 m³
Bouw
- Type woning
- Huis
- Soort woning
- Vrijstaande woning, Eengezinswoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1956
- Ligging
-
- Aan een rustige weg
- In een woonwijk
- In bosrijke omgeving
Indeling
- Aantal kamers
- 8
- Aantal slaapkamers
- 5
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 4
- Voorzieningen
-
- Airconditioning
- Kabel TV
- Rolluiken
- Douche
- Dakraam
- Bergruimte
- Toilet
- Wasruimte
Buitenruimte
- Balkon
- Niet aanwezig
- Tuin
- Aanwezig (160 m², gelegen op het noordoosten)
- Tuinbeschrijving
- achtertuin
- Achterom
- Aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Isolatie
- Dubbele beglazing, Dakisolatie, Muurisolatie
- Verwarming
- CV-ketel
- Warm water
- CV-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Calenta (Gas, uit 2026, Gehuurd)
- Energielabel
- C
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Aanwezig
- Omschrijving
- Vrijstaand hout
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar
Garage
- Aanwezig
- Nee
Voorzieningen in de buurt
-
Rooms Katholieke Basisschool De Verrekijker School10 min. | 780 m
-
Het Sint-Janscollege School16 min. | 1263 m
-
Bromtol Kinderdagverblijf19 min. | 1517 m
-
Basisschool De Regenboog School19 min. | 1554 m
-
Centrum, Amstenrade Bushalte2 min. | 156 m
-
Allée, Amstenrade Bushalte5 min. | 360 m
-
Oppevenerweg, Amstenrade Bushalte12 min. | 941 m
-
Hommerterweg, Heerlen Bushalte14 min. | 1081 m
-
Patersweg, Heerlen Bushalte15 min. | 1240 m
-
Bertus Aafjeshof, Heerlen Bushalte15 min. | 1243 m
-
Hommert, Amstenrade Bushalte18 min. | 1415 m
-
Ceresstraat, Brunssum Bushalte20 min. | 1582 m
-
Altaarstraat, Oirsbeek Bushalte24 min. | 1966 m