- 162 m²
- 5 kamers
- 1975
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 16 juni 2026 aangeboden door Kok Makelaars;
- De 2-onder-1-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en beschikt over 5 kamers, waarvan 4 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 1975 en ligt in de buurt Beemster/Purmerhoek in Capelle aan den IJssel;
- De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Airconditioning, Bad, Open haard, Jacuzzi, Buitenzonwering, Douche, Dakraam, Schuifdeuren, Toilet.
Beschrijving
Ruim wonen in het groen met veel privacy en toch heel centraal op loopafstand van zeg maar alle voorzieningen? Hier staat de woning die je zoekt: Silkeborg ******, Capelle aan den IJssel.
Deze opvallende goed verzorgde 2-ONDER-1 KAPWONING met GARAGE en fantastische tuin rondom de woning en ruime eigen parkeergelegenheid is je bezoek meer dan waard!
De woning bevindt zich op een prachtige, rustige en kindvriendelijke locatie in de wijk Oostgaarde met veel privacy, omringd door groen nabij het centrum Capelle, metrostation en winkelcentrum ‘de Terp’ etc. etc..
Zie onderstaande hoofdkenmerken met nadere omschrijving en de uitgebreide fotoreportage. Zelf sfeer proeven in de woning? Bel met Kok Makelaars voor een bezichtiging!
Hoofdkenmerken:
- Royale woonkamer met, open(gas)haard en airconditioning
- Open (eet)keuken gelegen aan voorzijde
- Ruime badkamer met ligbad èn inloopdouche
- 4 goed formaat slaapkamers
- Breed balkon, bereikbaar vanuit 2 slaapkamers achterzijde
- Fraai aangelegde en zonnige achtertuin met veel groen (westen)
- Meerdere eigen parkeerplaatsen aan voorzijde
- Praktische garage met heel veel bergruimte
- 13 stuks PV zonnepanelen
- Energielabel B
- Woonoppervlakte ca. 162 m²
- Perceeloppervlakte ca. 325 m²
- Eigen grond
Gelegen op korte afstand van volop voorzieningen, zoals winkelcentra De Koperwiek en De Terp en bijbehorende metrostations, scholen, kinderdagopvang, gezondheidszorg, recreatiegebieden Park Hitland en het Schollebos, en uitvalswegen.
INDELING (voor de afmetingen, zie de plattegrondtekeningen)
Begane grond:
De begane grond is voorzien van een betonvloer, afgewerkt met eiken houten vloerdelen.
Entree/hal, voorzien van een droog/schoonloopmat, garderobekast en grote (inloop)bergkast. Verder biedt de hal toegang tot de woonkamer, toilet, garage, meterkast en trapopgang naar de eerste verdieping
Woonkamer, een royale woonkamer met een open(gas)haard en fantastisch uitzicht op de heerlijk groene tuin! Verder is de kamer voorzien van airconditioning en toegang tot de open keuken en de achtertuin middels een grote kunststof schuifpui.
Keuken, een ruim en open (eet)keuken gelegen aan de voorzijde, uitgerust met een brede inductiekookplaat met afzuigkap, oven, losse magnetron, vaatwasser, tafelmodel koelkast, dubbele spoelbak, close-in boiler, veel kastruimte en lades.
De keuken is in 2019 gerenoveerd en voorzien van schuifladen in kastjes, nieuwe oven, inductiekookplaat, afzuigkap en dubbele spoelbak.
Toilet, geheel betegeld en voorzien van een hangend closet en fonteintje.
Garage, een royale garage voorzien van een tegels op de vloer, dubbele entresol ten behoeve van nog meer bergruimte, wasmachine- en drogeraansluiting, wastafel met koudwaterkraan, radiator en toegang naar de zij-tuin via een loopdeur.
Eerste verdieping:
De eerste verdieping is in 2022 voorzien van nieuwe laminaat vloerafwerking.
Overloop, met een groot Velux dakraam met rolluik op zonne-energie met afstandbediening en toegang tot 3 slaapkamers, badkamer en trapopgang naar de tweede verdieping.
Slaapkamer 1, een royale kamer gelegen aan de achterzijde met uitzicht op de prachtige tuin en toegang tot het balkon, voorzien van een grote kastenwand (blijft achter) en elektrische zonwering.
Slaapkamer 2, een ruime kamer aan de voorzijde, voorzien van een grote kast met schuif/spiegeldeuren (blijft achter) en een elektrisch screen.
Slaapkamer 3, gelegen aan de achterzijde en eveneens uitzicht op de tuin en toegang tot het balkon, met een losse kast (blijft achter) en elektrische zonwering.
Badkamer met elektrische vloerverwarming, royaal en geheel betegeld, voorzien van een ligbad met whirlpool, inloopdouche met thermostaatkraan, rainshower en handdouche, 2 wastafels met een grote spiegel en verlichting, tweede toilet (hangend closet), badkamerradiator, elektrische afzuiging en een Velux dakraam.
De aanwezige inloopdouche is in 2019 geplaatst.
Tweede verdieping:
Overloop, een ruime overloop met een royale inloop/bergkast, groot Velux dakraam en laminaat vloerafwerking. De overloop biedt toegang tot de cv-ketel opstelling en slaapkamer 4.
Slaapkamer 4, een ruime en leuke kamer, voorzien van een wastafel, tapijt vloerafwerking, 2 grote Velux dakramen, kunststof kozijn in de zijgevel, en praktische bergruimte achter het knieschot aan de voorzijde.
Tuinen:
Achtertuin, een fraaie en groene tuin gelegen op het westen aan een smal slootje, met een groot terras, composiet vlonder, elektrische zonwering en een buitenkraan.
Voortuin, een royale tuin voorzien van zowel bestrating als groen, met parkeergelegenheid voor meerdere auto’s, buitenkraan en een extra houten schuur in de zij-tuin.
Bijzonderheden:
- Cv-ketel Nefit Trendline HRC30/CW5 (2013)
- Airconditioning woonkamer (Daikin)(2023)
- 13 PV zonnepanelen 360 Wp (2021)
- Vernieuwde elektra groepenkast
- Hardhouten kozijnen, schuifpui woonkamer kunststof
- Dubbele beglazing (m.u.v. garage loopdeur)
- Betonnen begane grondvloer, houten verdiepingsvloeren
- Nokvorsten en rij dakpannen onder nokvorsten vervangen (2023)
- Loodwerk schoorsteen vervangen (2023)
- Dakgoot achterzijde vervangen (2020)
- Energielabel B
- Bouwjaar ca. 1975
Oplevering: in overleg met verkoper, vanaf december 2026.
Bij het samenstellen van deze verkoopinformatie en (plattegrond)tekeningen zijn we nauwkeurig te werk gegaan, aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Daarnaast aanvaardt de makelaar of zijn opdrachtgever geen aansprakelijkheid voor de in de verkoopinformatie en (plattegrond)tekeningen verstrekte informatie.
Overdracht
- Vraagprijs
- € 650.000 k.k.
- Prijs per m²
- € 4.012
- Aangeboden sinds
- 16-06-2026
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- In overleg
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 325 m²
- Inhoud
- 634 m³
Bouw
- Type woning
- Huis
- Soort woning
- 2-onder-1-kapwoning, Eengezinswoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1975
- Ligging
-
- Aan een rustige weg
- In een woonwijk
- Nabij het openbaar vervoer
- Nabij een school
Indeling
- Aantal kamers
- 5
- Aantal slaapkamers
- 4
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 3
- Voorzieningen
-
- Airconditioning
- Bad
- Open haard
- Jacuzzi
- Buitenzonwering
- Douche
- Dakraam
- Schuifdeuren
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Aanwezig
- Tuin
- Aanwezig (100 m², gelegen op het westen)
- Tuinbeschrijving
- achtertuin
- Achterom
- Niet aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Verwarming
- CV-ketel, Open haard, Gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- CV-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Trendline HRC30/CW5 (Gas, uit 2013, Eigendom)
- Energielabel
- B
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Aanwezig
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar
Garage
- Aanwezig
- Ja
Voorzieningen in de buurt
-
Kindcentrum Ontdekrijk School5 min. | 389 m
-
VSO School voor Speciaal Basisonderwijs De Bouwsteen School6 min. | 482 m
-
EYE College ISK School10 min. | 786 m
-
De Olijfboom School10 min. | 791 m
-
De Capelse Schoolvereniging School10 min. | 828 m
-
Pieter Bas School11 min. | 840 m
-
EYE College School14 min. | 1100 m
-
Openbare Basisschool de Tweemaster School19 min. | 1559 m
-
Montessorischool Capelle School21 min. | 1714 m
-
Protestants Christelijke Basisschool de Horizon School23 min. | 1847 m
-
Openbare Basisschool Klim Op School23 min. | 1847 m
-
Comenius Beroepsonderwijs Capelle School24 min. | 1957 m
-
Beemsterhoek, Capelle aan den IJssel Bushalte7 min. | 548 m
-
De Linie, Capelle aan den IJssel Bushalte8 min. | 629 m
-
Duikerlaan, Capelle aan den IJssel Bushalte8 min. | 657 m
-
De Terp, Capelle aan den IJssel Bushalte9 min. | 703 m
-
Westerlengte, Capelle aan den IJssel Bushalte11 min. | 896 m
-
Capelle Centrum, Capelle aan den IJssel Bushalte12 min. | 933 m
-
Metro Centrum/Duikerlaan, Capelle aan den IJssel Bushalte12 min. | 978 m
-
Schermerhoek, Capelle aan den IJssel Bushalte13 min. | 1069 m
-
Scheldedal, Capelle aan den IJssel Bushalte15 min. | 1199 m