- 186 m²
- 4 kamers
- 1935
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 31 augustus 2026 aangeboden door Bij Diana Makelaardij & Taxaties;
- De 2-onder-1-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en beschikt over 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 1935 en ligt in de buurt De Dormig in Landgraaf;
- De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Airconditioning, Rolluiken, Douche, Dakraam, Bergruimte, Toilet, Wasruimte.
Beschrijving
Royale twee-onder-één-kapwoning met groot perceel in Schaesberg
Ruimte, karakter en volop mogelijkheden komen samen aan de Poststraat 30 in Landgraaf. Deze royale twee-onder-één-kapwoning beschikt over circa 186 m² woonoppervlakte en ligt op een bijzonder ruim perceel van circa 828 m². Met een eigen oprit, garage en een grote tuin is er zowel binnen als buiten veel ruimte.
De woning heeft verschillende kenmerkende details uit de jaren ’30 behouden. Hoge plafonds, de erker aan de voorzijde en de karakteristieke trapopgang zorgen voor sfeer en geven de woning een eigen uitstraling. Momenteel zijn er drie slaapkamers aanwezig. De tweede verdieping is nog niet volledig afgewerkt en biedt ruimte en mogelijkheden voor bijvoorbeeld één of twee extra slaapkamers, een werkplek of hobbyruimte.
De belangrijkste pluspunten:
- Twee-onder-één-kapwoning met karakteristieke jaren ’30-details;
- Circa 186 m² woonoppervlakte;
- Ruim perceel van circa 828 m²;
- Hoge plafonds en erker aan de voorzijde;
- 3 slaapkamers, met op de tweede verdieping ruimte en mogelijkheden voor het realiseren van 1 à 2 extra slaapkamers;
- Eigen oprit en garage;
- Energielabel B.
De woning ligt op een prettige en centrale locatie in Schaesberg. Supermarkten, scholen, winkels en openbaar vervoer bevinden zich op korte afstand. Ook het centrum van Schaesberg en winkelcentrum Op de Kamp zijn gemakkelijk bereikbaar.
Via de nabijgelegen Buitenring zijn Heerlen, Kerkrade en de aansluitingen richting Maastricht en Aken goed bereikbaar. Daarnaast biedt de groene omgeving van Landgraaf volop mogelijkheden om te wandelen, fietsen en recreëren. Een fijne combinatie van centraal wonen, goede voorzieningen en groen in de omgeving.
Je komt de woning binnen via de opvallend ruime hal, waar de authentieke tegelvloer direct zorgt voor de karakteristieke sfeer die bij deze jaren ’30-woning past. Vanuit de hal zijn de meterkast, het toilet, de keuken en de woonkamer bereikbaar. Het toilet is volledig betegeld en voorzien van een staand closet en fonteintje.
De woonkamer is met circa 42 m² heerlijk ruim en dankzij de erker aan de voorzijde en de grote raampartijen aan de achterzijde prettig licht. De hoge plafonds versterken het ruimtelijke gevoel en de parketvloer geeft de ruimte een warme uitreling. Aan de achterzijde heb je mooi zicht op het terras en de royale achtertuin. Daarnaast is de woonkamer voorzien van airconditioning.
Aansluitend ligt de keuken van circa 10,5 m², geplaatst omstreeks 2017. Deze is uitgevoerd in een rechte opstelling en voorzien van een gasfornuis, afzuigkap, koelkast, combi-oven/magnetron en vaatwasser. De keuken is zowel vanuit de woonkamer als vanuit de hal bereikbaar.
Doordat deze woonlaag aan de achterzijde wat hoger ligt, stap je vanuit de keuken direct het royale terras op. Vanaf hier kijk je mooi uit over de achtertuin, die via een trap vanaf het terras bereikbaar is.
Achter de keuken bevindt zich de praktische wasruimte van circa 7 m². Hier vind je de witgoedaansluiting en de opstelling van de geiser. Vanuit deze ruimte is er eveneens een directe toegang tot het terras/de achtertuin.
Via de karakteristieke trapopgang bereik je de overloop op de eerste verdieping. Deze geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer.
Aan de voorzijde ligt de grootste slaapkamer van circa 17 m². Ook hier zorgt de erker voor extra sfeer en een fijne lichtinval. De kamer beschikt over een eigen wastafel en is voorzien van airconditioning.
Aan de achterzijde bevinden zich nog twee slaapkamers. De eerste is circa 14 m² groot, eveneens voorzien van airconditioning en heeft openslaande deuren naar het balkon. Vanaf het balkon kijk je uit over de bijzonder diepe achtertuin, die momenteel deels als dierenweide in gebruik is. De derde slaapkamer heeft een oppervlakte van circa 10,5 m² en is daarmee prima geschikt als slaap-, kinder- of werkkamer.
De badkamer is omstreeks 2017 vernieuwd en combineert een moderne afwerking met de authentieke glas-in-loodramen van de woning. De ruimte is ingericht met een inloopdouche met regendouche, een tweede toilet en een wastafelmeubel met daarnaast praktische bergruimte. Vloerverwarming zorgt hier voor extra comfort.
Via een vaste trap bereik je de verrassend ruime tweede verdieping. Deze open zolderruimte heeft een oppervlakte van circa 37 m² en wordt gekenmerkt door de zichtbare houten kapconstructie en de grote dakkapel, die voor veel daglicht zorgt.
De verdieping is nog niet volledig afgewerkt en biedt daardoor volop mogelijkheden om naar eigen wens in te richten. Met het realiseren van één of twee extra slaapkamers kan de woning eenvoudig worden aangepast aan een groter gezin. Natuurlijk leent de ruimte zich ook uitstekend voor bijvoorbeeld een royale master bedroom, werk- of hobbyruimte.
Juist de combinatie van de open ruimte, het zichtbare houtwerk en de mogelijkheden om deze verdieping zelf verder vorm te geven, maakt dit een interessante aanvulling op de toch al royale woning.
De woning is deels onderkelderd en beschikt daarmee over lekker wat extra bergruimte. De kelder is verdeeld over drie afzonderlijke ruimtes van circa 8,5 m², 5,5 m² en 7,5 m².
De verschillende vertrekken zijn praktisch te gebruiken als provisieruimte, opslag of voor het opbergen van spullen.
Bij aankomst valt direct de verzorgde voortuin op. De eigen oprit biedt parkeergelegenheid en toegang tot de garage van circa 20,5 m². De garage beschikt bovendien over een praktische vliering en biedt daarmee volop ruimte voor parkeren, klussen en opslag.
Achter de woning ligt de bijzonder diepe achtertuin op het zonnige zuiden. Samen met de woning vormt deze het royale perceel van circa 828 m². Direct aan de woning ligt het verhoogde terras met zonnescherm,, vanwaar je vrij uitkijkt over de tuin. Via een vaste trap bereik je het lager gelegen gedeelte, dat momenteel deels is ingericht als dierenweide.
Achter in de tuin staat een houten tuinhuis met water en elektra, geschikt als hobbyruimte of extra berging. De tuin/het terras is daarnaast praktisch achterom bereikbaar via de zij-ingang naast de garage.
Het hoofddak is omstreeks de jaren ’90 vernieuwd en voorzien van dakisolatie;
- Cv-ketel uit 2018, eigendom;
- Geiser voor keuken en badkamer, leeftijd onbekend;
- 13 zonnepanelen uit 2015, eigendom;
- Vloerverwarming aanwezig in de badkamer;
- De meterkast is circa 4 jaar geleden vernieuwd;
- Houten en aluminium kozijnen, voorzien van verschillende soorten beglazing: dubbel glas, HR++ glas en triple glas, deels voorzien van rolluiken;
- Aanvaarding in overleg, waarbij de voorkeur uitgaat naar maart 2027.
Tot slot:
-
Deze verkoopinformatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Hierbij zijn wij deels afhankelijk van informatie die wij van derden ontvangen. Aan onjuistheden en/of onvolkomenheden kunt u echter geen rechten ontlenen. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is dan adviseren wij u deze op juistheid te controleren. Onzerzijds wordt geen aansprakelijkheid aanvaardt voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief;
-
Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te (laten) verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst;
-
Indien een CV-ketel en/of warmtevoorziening een huurtoestel is, dient koper deze overeenkomst over te nemen.
-
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 1 week na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren;
-
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt, nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste").
Overdracht
- Vraagprijs
- € 495.000 k.k.
- Prijs per m²
- € 2.661
- Aangeboden sinds
- 31-08-2026
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- In overleg
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 828 m²
- Inhoud
- 826 m³
Bouw
- Type woning
- Huis
- Soort woning
- 2-onder-1-kapwoning, Eengezinswoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1935
- Ligging
- In een woonwijk
Indeling
- Aantal kamers
- 4
- Aantal slaapkamers
- 3
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 4
- Voorzieningen
-
- Airconditioning
- Rolluiken
- Douche
- Dakraam
- Bergruimte
- Toilet
- Wasruimte
Buitenruimtes
- Grootte
- 670 m²
- Ligging
- Op het zuiden
- Toegang via achterom
- Niet aanwezig
- Beschrijving
- achtertuin
Energie
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbele beglazing, Dakisolatie, Muurisolatie
- Verwarming
- CV-ketel, Gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- CV-ketel, Geiser
- Cv-ketel
- Atag (Gas, uit 2018, Eigendom)
- Energielabel
- B
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Aanwezig
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
Garage
- Aanwezig
- Ja
Voorzieningen in de buurt Binnen 2 km van Poststraat
-
Landgraaf, Landgraaf Treinstation3 min. | 239 m
-
Station Arriva, Landgraaf Bushalte3 min. | 245 m
-
Streeperstraat, Landgraaf Bushalte6 min. | 417 m
-
Op de Heugden, Landgraaf Bushalte7 min. | 540 m
-
Schaesberg Kerk, Landgraaf Bushalte8 min. | 628 m
-
Streep, Landgraaf Bushalte8 min. | 632 m
-
Hoofdstraat/Baanstraat, Landgraaf Bushalte9 min. | 723 m
-
De Dormig, Landgraaf Bushalte11 min. | 869 m
-
Beethovensingel, Landgraaf Bushalte16 min. | 1258 m
-
Markt, Landgraaf Bushalte16 min. | 1273 m
-
Vaechshof, Landgraaf Bushalte19 min. | 1554 m
-
Achter den Winkel, Landgraaf Bushalte20 min. | 1617 m
-
Centrum Op de Kamp, Landgraaf Bushalte20 min. | 1627 m
-
Eijkhagen College School13 min. | 1021 m
-
BcPL Brandenberg School13 min. | 1051 m
-
(V)SO Berg en Bosch Onderwijs School14 min. | 1145 m
-
de Schatgraver School14 min. | 1157 m
-
OBS Wereldwijs School14 min. | 1161 m
-
Aroma Store6 min. | 436 m
-
Hendriks Store7 min. | 537 m
-
Kap- en Schoonheidssalon Corrie Store7 min. | 570 m
-
Kreutz Store10 min. | 811 m
-
Boekhandel Funcken Convenience Store11 min. | 880 m
-
Bloemisterij Habets Store11 min. | 886 m
-
Action Store11 min. | 888 m
-
Pascalleke Speciaalbieren Convenience Store11 min. | 912 m
-
BrainWash Store12 min. | 918 m
-
Wibra Store12 min. | 956 m
-
Bero Banket B.V. Convenience Store12 min. | 958 m
-
Sporthuis Reintjens Store12 min. | 977 m
-
Bero Banket Store12 min. | 980 m
-
Slagerij Vergossen Store12 min. | 993 m
-
Kruidvat Store13 min. | 1017 m
-
Banketbakkerij Huntjens Store13 min. | 1031 m
-
Moda Domenica Store13 min. | 1032 m
-
Winkelcentrum Schaesberg Winkelcentrum13 min. | 1044 m
-
ALDI Supermarkt13 min. | 1051 m
-
Kapsalon Cheveux et Plus Store13 min. | 1066 m
-
Santa Maria Restaurant3 min. | 236 m
-
Italiaans Restaurant-Pizzeria 'Santa Maria' (Landgraaf) Restaurant3 min. | 239 m
-
Le Garage Restaurant4 min. | 260 m
-
Hong Kong Restaurant5 min. | 374 m
-
Middle East Restaurant5 min. | 378 m
-
Het Streeperkruis Pub5 min. | 378 m
-
Spitiko Restaurant5 min. | 386 m
-
Casablanca Pizzeria Shoarma Grillroom Restaurant6 min. | 421 m
-
Friture Yummy Yummy Fastfood6 min. | 425 m
-
La Ligne Restaurant6 min. | 429 m
-
Hoyacarnosa's Surinaams Eethuis Restaurant6 min. | 433 m
-
Cafe berg en dal Coffee Shop6 min. | 449 m
-
Kota-Radja Restaurant6 min. | 458 m
-
Eethuis 't Smulhoes Restaurant7 min. | 528 m
-
Il Giardino Restaurant8 min. | 635 m
-
Lunchroom Effe Pauze Coffee Shop12 min. | 945 m
-
New York Pizza Coffee Shop13 min. | 1012 m
-
Café Het Brandwapen Coffee Shop13 min. | 1034 m
-
d'r Sjutt Coffee Shop13 min. | 1044 m
-
Café Zaal D'r Sjutt Coffee Shop13 min. | 1045 m
-
Anytime Fitness Sportschool5 min. | 373 m
-
what we women want Sportschool6 min. | 442 m
-
PHDES Landgraaf Sportcentrum13 min. | 1030 m
-
TV Rapid Sportcentrum15 min. | 1187 m
-
Gymzaal Leenhof Sportschool17 min. | 1374 m
-
Meander eXtra Sportschool17 min. | 1407 m
-
Airsoft No Limit Sportcentrum20 min. | 1618 m
-
Kuschelhütte Jolanda en Herman Sportcentrum23 min. | 1846 m
-
Ortho-vision Landgraaf Ziekenhuis10 min. | 814 m
-
Huisartsen De Nieuwe Dormig, Praktijk drs JP Boode Ziekenhuis10 min. | 830 m
-
Kruidvat Apotheek12 min. | 996 m
-
Bessems Hoortechniek Apotheek13 min. | 1076 m
-
Huisartsen Medisch Centrum Putstraat Ziekenhuis17 min. | 1359 m
-
Service Apotheek M.C. Putstraat Apotheek17 min. | 1359 m
-
Medisch Centrum Putstraat Doctor17 min. | 1367 m
-
Précom Logopedie Landgraaf - Parkstad, centrum voor logopedie, dyslexie, stem, omft en afasie Ziekenhuis17 min. | 1374 m
-
Psychosociale therapie & Gezondheidstherapeut Ziekenhuis18 min. | 1414 m
-
Surinametuin Tuin9 min. | 696 m