- 214 m²
- 6 kamers
- 1738
Samenvatting
- Deze woning wordt sinds 25 juni 2026 aangeboden door Hilbert Makelaardij;
- De hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en beschikt over 6 kamers, waarvan 4 slaapkamers;
- De woning is gebouwd In 1738 en ligt in de buurt Makkum in Makkum;
- De woning beschikt onder andere over de volgende voorzieningen: Kabel TV, Dakkapel, Internetaansluiting, Douche, Dakraam, Bergruimte, Toilet, Wasruimte.
Beschrijving
In het dorpscentrum van het karakteristieke watersportdorp Makkum, met leuke winkels en gezellige terrasjes, staat deze markante hoekwoning met prachtige karakteristieke kenmerken. Een woning met een rijke historie die begint in 1738 als woning van de Hervormde Diaconie Makkum. Vervolgens deed het pand dienst als woning met winkel, huisartsenpraktijk, kunsthuis, manufacturenzaak, verfwinkel, antiekzaak en nu al 45 jaar als Kapsalon Kreatief, die haar werkzaamheden op een andere locatie in Makkum gaat voortzetten.
De karakteristieke kenmerken beginnen al bij de voorgevel. Met de twee erkers, de glas-in-loodramen, het schuine metselwerk en de boerderijdeur.
Deze woning heeft een gemengde bestemming. Boven wonen en beneden werken. Maar je mag er ook in zijn geheel een woning van maken, bijvoorbeeld een meergezinswoning. Dat zie je steeds vaker in deze tijd! Er is bovendien een zijentree met een ruime hal, toilet en een kitchenette.
Op de verdieping kom je via de ruime overloop, met een tweede toilet, in de prachtige, ruime en lichte woonkamer met een massief eikenhouten vloer, nieuwe ramen met dubbel glas, een gietijzeren houtkachel en natuurlijk een mooi uitzicht op het plein. Een leuk kenmerk zijn de zijramen, waardoor je ook opzij kunt kijken en die zorgen voor lekker veel licht in de kamer. Aansluitend heb je een fijne, praktische keuken waar je de lekkerste maaltijden kunt maken. Verder is er nog een slaapkamer met aansluitend een badkamer, voorzien van een inloopdouche en een wastafelmeubel.
Op de tweede verdieping, met de overloop en de vliering, zijn nog eens twee à drie slaapkamers met een dakkapel en kastruimte. Verder is er een wasruimte en de Atag cv-ketel met boiler uit 2019.
Voor het huis kun je heerlijk in het zonnetje zitten of wat meer beschut in de ruimte ernaast.
Wat een pand met karakter, hè! Zie jij de mogelijkheden om hier, net als de huidige eigenaar, met veel woonplezier te gaan wonen? Maak dan snel een afspraak voor het Start Open Huis van vrijdag 3 juli. Leuk, tot dan!
Exoneratiebeding
De informatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks aanvaardt de verkoper noch Hilbert Makelaardij enige aansprakelijkheid voor de onjuistheid van gegevens. De koper kan aan de inhoud van de vermelde informatie geen enkel recht ontlenen. Hij dient zelf onderzoek te plegen naar alle aspecten van de woning die voor hem van belang zijn.
Overdracht
- Vraagprijs
- € 600.000 k.k.
- Prijs per m²
- € 2.804
- Aangeboden sinds
- 25-06-2026
- Status
- Beschikbaar
- Beschikbaar
- In overleg
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 102 m²
- Inhoud
- 738 m³
Bouw
- Type woning
- Huis
- Soort woning
- Hoekwoning, Herenhuis
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1738
- Ligging
-
- In het centrum
- Nabij het openbaar vervoer
- Nabij een school
- Beschut gelegen
Indeling
- Aantal kamers
- 6
- Aantal slaapkamers
- 4
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 4
- Voorzieningen
-
- Kabel TV
- Dakkapel
- Internetaansluiting
- Douche
- Dakraam
- Bergruimte
- Toilet
- Wasruimte
Buitenruimte
- Balkon
- Niet aanwezig
- Tuin
- Aanwezig (gelegen op het zuiden)
- Tuinbeschrijving
- plaats
- Achterom
- Aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Isolatie
- Dubbele beglazing
- Verwarming
- CV-ketel, Houtkachel
- Warm water
- CV-ketel
- Cv-ketel
- Atag (Gas, uit 2019, Eigendom)
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar
Voorzieningen in de buurt
-
Rooms Katholieke Daltonschool Sint Martinus School6 min. | 421 m
-
Christelijke Basisschool De Ark School7 min. | 538 m
-
Basisschool De Populier School8 min. | 603 m
-
Dominee L. Touwenlaan, Makkum Bushalte5 min. | 366 m
-
Sporthal, Makkum Bushalte7 min. | 527 m
-
Botterstraat, Makkum Bushalte9 min. | 690 m
-
Avondrust, Makkum Bushalte13 min. | 1033 m