Woning verhuren

Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Nieuw

Te huur: Appartement Laagte Kadijk in Amsterdam

Bekijk kaart
1018 BA (Oostelijke Eilanden/Kadijken)
€ 2.450 per maand
  • 50 m²
  • 2 kamers
  • Gemeubileerd

Beschrijving

Inleiding
Slechts voor éénpersoonbewoning.

Het Appartement
Dit moderne en rustige appartement van 50 m² bevindt zich in een hedendaags gebouw, met uitstekende geluids- en thermische isolatie. Het heeft prachtige houten vloeren door het hele appartement, wat zorgt voor een warme en comfortabele woonomgeving.

Woonkamer
De lichte woonkamer kijkt uit op historische pakhuisgebouwen aan een rustige straat. Geheel ingericht met een slaapbank en eettafel, heeft het grote naar het zuiden gerichte ramen die volledig open gaan, waardoor de ruimte overspoeld wordt met natuurlijk licht.

Keuken
De semi-open keuken is goed uitgerust met een oven-magnetroncombinatie, vaatwasser en een ruime koelkast-vriescombinatie.

Slaapkamer
Gelegen aan de achterkant van het appartement voor extra privacy, biedt de slaapkamer voldoende opslagruimte met inbouwkasten.

Balkon
Een serene naar het noorden gerichte balkon, toegankelijk vanuit de slaapkamer, biedt een rustige buitenruimte.

Badkamer
De badkamer beschikt over een douche, toilet en wasmachine voor uw gemak.

Omgeving
Laagte Kadijk is een pittoreske, historische straat in het Kadijken-district van Amsterdam, beroemd om zijn maritieme erfgoed, elegante pakhuisarchitectuur en rustige, dorpsachtige sfeer. Gelegen net tegenover het Entrepotdok-kanaal, biedt het een rustige waterrijke sfeer terwijl het op slechts enkele minuten van Centraal Station ligt per fiets of te voet. Op loopafstand vindt u het Maritiem Museum, Artis Zoo, Hortus Botanicus en Nemo Science Museum, evenals levendige buurten zoals Nieuwmarkt en Waterlooplein. Het gebied is gevuld met charmante cafés, restaurants en lokale winkels en combineert geschiedenis, karakter en gemak. Het appartement ligt ook dicht bij de Universiteit van Amsterdam (Roeterstraat) en de oostelijke stadsdelen van de stad.

Huurvoorwaarden
Maandelijkse kosten (gas, elektriciteit, water, snel internet): ongeveer €200
Energielabel: A
Huurperiode: Minimaal 1 jaar, onbepaalde tijd
Bezetting: Eén persoon
Huisdieren: Niet toegestaan

Geïnteresseerd in een Bezichtiging?
- Alleen per e-mail solliciteren – voeg een gemotiveerd bericht toe met details over uw werk, inkomen en achtergrond
- Bel de makelaar alstublieft niet
- Vul het zoekprofiel in op de website van de makelaar
- Video beschikbaar op Pararius en onze website
- Geen live video-bellen bezichtigingen

Overdracht

Huurprijs
€ 2.450 per maand
Aangeboden sinds
22-01-2026
Status
Te huur
Beschikbaar
Per direct
Huurovereenkomst
Onbepaalde tijd
Borg
€ 4.900
Interieur
Gemeubileerd
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
140 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Tussenverdieping, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1953
Ligging
Aan een rustige weg

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
2

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Tuin
Niet aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Dubbele beglazing
Energielabel
A

Bergruimte

Schuur/Berging
Niet aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Nee

Garage

Aanwezig
Nee

Huurvoorwaarden

Roken toegestaan
Nee
Huisdieren toegestaan
Nee
Meld een probleem met deze woning