Te huur: Appartement Valkenburgerstraat in Amsterdam
Bekijk kaart- 88 m²
- 3 kamers
- Gemeubileerd
Beschrijving
APPARTEMENT GESCHIKT VOOR DELEN
Geïnteresseerd in een bezichtiging?
Aanmelden alleen via e-mail: Stuur ons een motivatie met relevante details (bijv. baan, inkomen, achtergrond).
Geen telefoontjes: Bel alstublieft niet met het bureau.
Zoekprofiel: Vul het zoekprofiel in op de website van de makelaar.
Video- en online bezichtigingen: Er is een professionele video beschikbaar op Pararius en op onze website. We bieden geen live video-oproep bezichtigingen aan.
Appartement gegevens
Dit lichte appartement met twee slaapkamers (88 m²) is gelegen op de tweede verdieping van een modern appartementengebouw aan de gracht aan de Valkenburgerstraat.
De hoofdingang bevindt zich aan de Valkenburgerstraat. Het appartement ligt niet direct aan de drukke Valkenburgerstraat, maar rustig aan de achterzijde van het gebouw. Vanuit de stijlvolle entreehal loop je naar achteren, waar je de tweede ingang en de lift naar het appartement vindt. Dus het appartement ligt niet aan de drukke Valkenburgerstraat, maar aan de rustige achterkant van het gebouw.
Binnen opent de gang naar een ruime woonkamer met panoramisch uitzicht op de gracht. Grote schuifdeuren kunnen volledig worden geopend, waardoor een geweldige verbinding met de buitenwereld ontstaat. De open keuken is volledig uitgerust met een oven, vaatwasser, koelkast en aparte vriezer.
Hoofdslaapkamer: Tweepersoonsbed, kast, bureau met stoel en ramen naar het balkon.
Tweede slaapkamer: Iets kleiner, met kast, bureau met stoel en toegang tot een patio van 8 m².
Badkamer: Moderne douche.
Apart toilet.
Wasruimte: Wasmachine en droger, met extra ruimte voor opslag (bijv. koffers).
In de kelder is er een veilige fietsenstalling (geen privé opslagschuur).
Geschikt voor: Een stel (met kind) of twee delers.
Locatie
De Valkenburgerstraat is een centrale straat in Amsterdam, gelegen tussen Waterlooplein en het Oosterdok. Het loopt langs een gracht en ligt dicht bij belangrijke bezienswaardigheden zoals de Stopera, Artis Zoo en het historische Joodse Kwartier. Het gebied is levendig, met winkels, cafés en goede openbaarverbindingsverbindingen, maar de straat zelf is druk met autoverkeer. Desondanks ben je op loopafstand van het oude stadscentrum, de Nieuwmarkt en verschillende culturele attracties.
Overdracht
- Huurprijs
-
€ 3.200 per maand
- Aangeboden sinds
- 06-11-2025
- Status
- Te huur
- Beschikbaar
- Per direct
- Bijzonderheden
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Huurovereenkomst
- Onbepaalde tijd
- Borg
- € 6.400
- Interieur
- Gemeubileerd
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Inhoud
- 211 m³
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Bovenwoning, Appartement
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2006
- Ligging
- Aan het water
Indeling
- Aantal kamers
- 3
- Aantal slaapkamers
- 2
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 1
- Voorzieningen
-
- Lift
- Intercom
- Douche
- Bergruimte
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Aanwezig
- Tuin
- Niet aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Energielabel
- A
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Niet aanwezig
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Nee
Garage
- Aanwezig
- Nee
Huurvoorwaarden
- Roken toegestaan
- Nee
- Huisdieren toegestaan
- Nee