Te huur: Appartement Erich Salomonstraat in Amsterdam
Bekijk kaart- 82 m²
- 3 kamers
- Gemeubileerd
Beschrijving
Mooie twee slaapkamer appartement van ongeveer 80 vierkante meter. Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping en het complex heeft een lift.
Het wordt volledig gemeubileerd aangeboden. Van het balkon op het zuidoosten heeft u een prachtig uitzicht over het park.
Omgeving:
Het huis ligt op Haveneiland-West; een van de groep van Amsterdamse eilanden die samen de IJburgwijk vormen.
IJburg is duidelijk in opkomst en biedt een jachthaven met veel restaurants aan het water, nieuwe trendy cafés, een filmhuis en theater, verschillende activiteiten op het gebied van sport, kunst en theater, een watersportvereniging en artistieke Amsterdamse winkels.
Bovendien is het Diemerpark op loopafstand, ter grootte van het Vondelpark, waar je naar hartenlust kunt wandelen, hardlopen, fietsen en skaten. Er is een voetbal- en hockeyclub en het park heeft zelfs een eigen strand met ligweide. IJburg heeft een ander strand, Blijburg. Een mooie ruime strand aan het IJsselmeer, dagelijks toegankelijk voor zwemmen, zonnebaden of om een frisse neus te halen. Naast een snack en een drankje organiseert het gezellige strandpaviljoen ook regelmatig feesten en festivals voor alle leeftijden.
Haveneiland heeft een winkelcentrum met onder andere ambachtelijke verswinkels, verschillende lunch- en espressobars, een grote Albert Heijn, DEEN, HEMA, Vomar, kappers, Action en Bruna met een TNT postkantoor. Er zijn ook voorzieningen zoals: verschillende basisscholen, het IJburg College voor voortgezet onderwijs (VWO, HAVO en VMBO), (verschillende) kinderopvang, twee sportscholen binnen 5 tot 10 minuten loopafstand en een medisch centrum. De grote marina E. Peek mag ook worden genoemd; deze ligt letterlijk om de hoek. Vanwege het vele omringende water en de bevaarbare kanalen heeft IJburg een maritiem karakter, inclusief een eigen marina met verschillende restaurants er mooi gelegen.
IJburg is een waterrijke, rustige, nette en inspirerende omgeving, een ideale plek om te wonen met het centrum van Amsterdam op 10 minuten afstand via tram 26 en de A10 ringweg binnen een minuut te bereiken. Het is een prachtige alternatieve plek voor mensen die ruim, stads en buiten willen wonen, maar toch graag verbonden willen blijven met het centrum van Amsterdam. Kortom, een heerlijk centraal, waterrijk woonadres.
Overdracht
- Huurprijs
-
€ 2.450 per maand
- Aangeboden sinds
- 15-10-2025
- Status
- Te huur
- Beschikbaar
- Per 31-10-2025
- Borg
- € 4.700
- Interieur
- Gemeubileerd
- Onderhoudsstaat
- Redelijk
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 82 m²
- Inhoud
- 254 m³
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Galerijflat, Appartement
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2008
- Ligging
-
- Aan een park
- In een woonwijk
- Nabij het openbaar vervoer
- Vrij uitzicht
Indeling
- Aantal kamers
- 3
- Aantal slaapkamers
- 2
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 1
- Voorzieningen
-
- Bad
- Lift
- Douche
- Toilet
- Wasruimte
Buitenruimte
- Balkon
- Aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Energielabel
- A+