Spring naar inhoud
Woning verhuren

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Te huur: Studio Jan van Gentstraat in Badhoevedorp

Bekijk kaart
1171 GN (Badhoevedorp Noordoost)
€ 1.250 per maand
  • 35 m²
  • 1 kamer
  • Gemeubileerd

Beschrijving

Prachtige gemeubileerde studio in gerenoveerd gebouw – uitstekende ligging nabij Amsterdam & Schiphol!

Staat: Gemeubileerd ( Meubilering 100 euro per maand )
Beschikbaar per: Direct
Huurperiode: Minimaal 6 maanden
Type: 1-kamer studio

Highlights:
– Gelegen in fraai gerenoveerd gebouw
– Half-gemeubileerde studio
– Moderne keuken met inbouwapparatuur
– Eigen badkamer met wasmachine
– Uitstekende bereikbaarheid richting Amsterdam en Schiphol
– Geschikt voor een alleenstaande of stel

De studio:
Deze nette studio’s zijn gelegen in een goed onderhouden en recent gerenoveerd gebouw aan de Jan van Gentstraat 132 in Badhoevedorp. De studio’s worden half-gemeubileerd opgeleverd en zijn praktisch ingedeeld voor comfortabel wonen.

De studio bestaat uit één open woon-/slaapruimte met een moderne keuken. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat, oven/magnetron, vaatwasser en koelkast.
De badkamer is netjes afgewerkt en beschikt over een douche, wastafel, toilet en wasmachine.

Locatie:
De woning is ideaal gelegen in Badhoevedorp, met uitstekende verbindingen richting Amsterdam en Schiphol Airport. Buslijn 195 bevindt zich op circa 600 meter loopafstand, en Schiphol Airport is binnen 15 minuten bereikbaar.

Voor deze woning kunt u contact opnemen met HouseHunting Randstad.

Hoewel deze tekst met zorg is opgesteld, kunnen aan deze tekst geen rechten worden ontleend. Maten zijn indicatief en niet NEN gemeten. Gunning voorbehoud goedkeuring door verhuurder / eigenaar. Hoogte van waarborgsom kan variëren, afhankelijk van profiel. Geen huisdieren. Roken niet toegestaan. Huurovereenkomst voor bepaalde tijd. Algemene voorwaarden van ROZ van toepassing.

Overdracht

Huurprijs
€ 1.250 per maand
Prijs per m²
€ 36
Aangeboden sinds
30-06-2026
Status
Te huur
Beschikbaar
Per direct
Contractvorm
Onbepaalde tijd
Borg
€ 1.450
Interieur
Gemeubileerd

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
35 m²

Bouw

Type woning
Studio
Soort woning
Studio
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1971

Indeling

Aantal kamers
1
Aantal badkamers
1

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
A+++

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning