Woning verhuren

Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Nieuw

Te huur: Appartement Jodenbreestraat in Amsterdam

Bekijk kaart
1011 NS (Nieuwmarkt/Lastage)
€ 2.600 per maand
  • 65 m²
  • 2 kamers
  • Gemeubileerd

Beschrijving

We kunnen u dit topklasse volledig gemeubileerde appartement (ongeveer 70 m2) aanbieden, gelegen op een van de meest gewilde locaties dichtbij het hart van het stadscentrum. Op loopafstand van het appartement vindt u de drukte van de stad met de grootste winkelstraten in -Amsterdam- de -Kalverstraat- en -Leidsestraat-. Er zijn volop winkelmogelijkheden letterlijk om de hoek. Het biedt de perfecte balans tussen opwinding en rust vanwege de nabijheid van bars, terrassen en restaurants, evenals de beroemde -Waterlooplein markt- en de -Stopera- (-Stadhuis en concertgebouw-). Het is ook gunstig gelegen qua vervoer, slechts 5 minuten met de tram naar het -Centraal station- en het heeft uitstekende verbindingen naar andere delen van de stad. Dit appartement bevindt zich op een geweldige strategische locatie om bij de snelweg -A10- te komen.

Details:
• Oppervlakte van het pand: 65 m2
• Aantal slaapkamers: 1
• Aantal badkamers: 1
• Type huis: Appartement
• Bouwjaar van het gebouw: 2002
• Interieurdecoratie: Gemeubileerd
• Vloerbedekking: Laminaat
• Kwaliteit van het openbaar vervoer: Goed

Ook in dit huurappartement:
• Parkeer mogelijkheid: Vergunning (wachttijd op dit moment)
• Separaat douche
• Badkuip
• Separaat toilet
• Lift
• Opslag: box
• Balkon (op het Zuidwesten)
• 3e verdieping

Voorwaarden:
• Huisdieren: Niet toegestaan
• Roken: Niet toegestaan

Indeling: Een gemakkelijke trap of een lift brengt u naar de ingang van dit fantastische appartement op de 3e verdieping. In de hal vindt u garderobe faciliteiten en een separaat toilet. De woon-/eetkamer is comfortabel ingericht met meubels van goede kwaliteit en is gepresenteerd met veel licht en luchtige ruimtes. Door het hele appartement ligt een prachtige laminaatvloer. De open keuken is voorzien van een grote verscheidenheid aan luxueuze apparatuur. De goed grote master slaapkamer is voorzien van een grote kast en geeft toegang tot een groot balkon/terras op het zuidwesten. De mooie badkamer heeft het comfort van een badkuip, een aparte douche, een wastafel en een toilet.

Onder het gebouw is een privé opslagruimte beschikbaar.

De verhuurder is flexibel in het bespreken van de optie om enkele van de meubels te veranderen.

Voor -Amsterdam- biedt dit appartement u het gemak van een comfortabel huis in een historisch gebouw, hier kunt u de unieke karakteristieke sfeer van het historische centrum van -Amsterdam- proeven.

Kom binnen en overtuig uzelf!

Overdracht

Huurprijs
€ 2.600 per maand
Aangeboden sinds
02-09-2025
Status
Te huur
Beschikbaar
Per direct
Borg
€ 5.200
Interieur
Gemeubileerd
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
65 m²
Perceeloppervlakte
65 m²
Inhoud
225 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2002
Ligging
  • In het centrum
  • Nabij het openbaar vervoer

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
  • Bad
  • Lift
  • Douche
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
A

Bergruimte

Schuur/Berging
Aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Betaald
Meld een probleem met deze woning