Spring naar inhoud
Woning verhuren
Advertentie gearchiveerd

Te huur: Appartement Tweede Jan Steenstraat in Amsterdam

Bekijk kaart
1074 CK (Oude Pijp)
€ 5.750 per maand
  • 159 m²
  • 4 kamers
  • Gestoffeerd

Beschrijving

Stijlvol en hoogwaardig gerenoveerd appartement met tuin in De Pijp

Aan de Tweede Jan Steenstraat, gelegen in een rustige en geliefde straat in het hart van De Pijp en op korte afstand van de Amstel en de Albert Cuypmarkt, bevindt zich dit exclusieve en hoogwaardig afgewerkte appartement op de begane grond met souterrain en tuin. De woning combineert modern wooncomfort met een slimme indeling en een hoogwaardige afwerking, wat resulteert in een bijzonder aangename plek om thuis te komen.

Indeling
Het appartement is met veel zorg en oog voor detail ontworpen en beschikt over een ruime woonverdieping op de begane grond en een volwaardig souterrain. In totaal telt de woning drie slaapkamers, twee badkamers en twee separate toiletten. Grote raampartijen, moderne materialen en een sterke verbinding tussen binnen en buiten kenmerken het geheel.

Begane grond
De entree bevindt zich direct aan de straatzijde en geeft toegang tot de hal met een separaat toilet. Vanuit de hal bereikt u de royale leefruimte met open keuken.

De lichte en eigentijdse keuken is voorzien van hoogwaardige Bosch inbouwapparatuur, waaronder twee ovens, een vaatwasser, kookplaat, koelkast, vriezer en een aparte wijnklimaatkast. Een ideale plek voor het bereiden van uitgebreide diners en het ontvangen van gasten.

In de woonkamer bevindt zich een praktische kast onder de trap, perfect voor garderobe en extra bergruimte.

De uitgebouwde woonkamer is ruim, licht en gelegen aan de tuinzijde. Grote raampartijen kunnen volledig worden geopend, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Een heerlijke plek voor zonnige dagen, borrels en diners met vrienden en familie.

Buitenruimte
De omheinde tuin aan de achterzijde biedt volop privacy en rust. Met een oppervlakte van circa 55 m2 is deze ingericht met een terras en speelgras. Een ideale plek om te ontspannen, kinderen te laten spelen of te genieten van de avondzon.

Souterrain
Via de woonkamer bereikt u het souterrain, waar zich het rustige slaapgedeelte bevindt. Hier zijn drie slaapkamers, twee badkamers en een separate, ruime toiletruimte gesitueerd. De plafondhoogte van circa 2,80 meter zorgt voor een bijzonder ruimtelijk en comfortabel gevoel.

Daarnaast beschikt het souterrain over praktische bergruimte onder de trap en een aparte, royale wasruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger, inclusief voldoende ruimte om was op te hangen en spullen op te bergen.

De hoofdslaapkamer aan de achterzijde geniet van veel natuurlijk licht en beschikt over een ruime inloopkast en een luxe en-suite badkamer. Deze badkamer heeft een echte boutique hotel-uitstraling en is voorzien van een ligbad, inloopdouche en een op maat gemaakt wastafelmeubel. De ramen versterken het gevoel van ruimte.

Via de ruime overloop bereikt u de tweede badkamer met douche, ideaal voor kinderen of gasten.

Aan de voorzijde bevinden zich nog twee slaapkamers. Deze zijn flexibel in te delen en uitstekend geschikt als kinder-, werk-, studie-, speel- of logeerkamer.

Omgeving
Het appartement is gelegen in een rustige en populaire buurt van De Pijp. De brede, boomrijke straat en het Sarphatipark vrijwel voor de deur zorgen voor een groene en prettige leefomgeving.

Op loopafstand bevinden zich de Albert Cuypmarkt, de winkels aan de Van Woustraat en de recent gerenoveerde Ferdinand Bolstraat. De Pijp staat bekend om haar levendige karakter en grote diversiteit aan horecagelegenheden.

Het Sarphatipark biedt volop mogelijkheden voor sport en ontspanning en vormt een waardevolle aanvulling op het stedelijk wonen in deze wijk.

Bereikbaarheid en parkeren
Parkeren is mogelijk via het vergunningensysteem van de gemeente Amsterdam.

De bereikbaarheid met het openbaar vervoer is uitstekend. Tramhalte lijn 4 bevindt zich op circa 200 meter afstand en biedt een directe verbinding naar zowel het centrum van Amsterdam als de RAI. Daarnaast zijn metroverbindingen richting Amsterdam-Noord en Amsterdam-Zuid eenvoudig bereikbaar.

Specificaties
Per direct beschikbaar
Huurprijs: EUR 5.750 per maand, exclusief nutsvoorzieningen
Borg: twee maanden huur
Ongemeubileerd
Tuin op het noorden
Grote raampartijen die volledig geopend kunnen worden
Veel bergruimte, inclusief vaste kasten en aparte wasruimte
Drie slaapkamers
Twee badkamers
Twee separate toiletten

Vergelijkbaar in de omgeving

Pieter Cornelisz. Hooftstraat 141

1071BT Amsterdam (Museumkwartier)
€ 5.700 per maand

Van Baerlestraat

1071AM Amsterdam (Museumkwartier)
€ 5.500 per maand

Willemsparkweg 74 1

1071HK Amsterdam (Museumkwartier)
€ 6.000 per maand

De Lairessestraat 165 3K

1075HK Amsterdam (Willemspark)
€ 5.995 per maand

Van Eeghenstraat

1071GK Amsterdam (Museumkwartier)
€ 5.900 per maand

Eerste Jan van der Heijdenstraat 110 H

1072VB Amsterdam (Oude Pijp)
€ 5.350 per maand

Hendrik Jacobszstraat 5 3

1075PA Amsterdam (Willemspark)
€ 5.400 per maand

Palamedesstraat

1054HS Amsterdam (Vondelparkbuurt)
€ 5.500 per maand

John Blankensteinstraat

1095MB Amsterdam (Zeeburgereiland/Bovendiep)
€ 5.500 per maand

Valeriusstraat 69 2

1071ME Amsterdam (Museumkwartier)
€ 6.250 per maand

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
159 m²
Inhoud
398 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Benedenwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1887
Ligging
Aan een rustige weg

Indeling

Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
2
Aantal woonlagen
2
Verdieping
1
Woonlagen complex
3
Voorzieningen
  • Toilet
  • Bad
  • Douche

Buitenruimtes

Tuin
Grootte
53 m²
Ligging
Op het noordwesten
Toegang via achterom
Niet aanwezig

Energie

Verwarming
Volledige vloerverwarming
Energielabel
A

Bergruimte

Schuur/Berging
Niet aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Nee

Voorzieningen in de buurt Binnen 2 km van Tweede Jan Steenstraat

  • Albert Cuypstraat, Amsterdam Treinstation
    3 min. | 214 m
  • Ceintuurbaan, Amsterdam Treinstation
    3 min. | 241 m
  • Van Woustraat, Amsterdam Bushalte
    4 min. | 269 m
  • Frederiksplein, Amsterdam Treinstation
    7 min. | 524 m
  • Tweede Van der Helststraat, Amsterdam Bushalte
    11 min. | 840 m
  • Lutmastraat, Amsterdam Bushalte
    11 min. | 876 m

Veeg omlaag om te sluiten