Woning verhuren

Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Nieuw

Te huur: Appartement Valkenburgerstraat in Amsterdam

Bekijk kaart
1011 NC (Nieuwmarkt/Lastage)
€ 2.950 per maand
  • 88 m²
  • 3 kamers
  • Gemeubileerd

Beschrijving

HEEL STIL APPARTEMENT GESCHIKT VOOR DELEN

Introductie
Dit rustige appartement is gelegen aan de achterzijde van de Valkenburgerstraat en kijkt uit op een stille gracht, waardoor er geen geluid overlast is van de drukke straat. Het is geschikt voor een alleenstaande, een stel, of twee studenten of collegas die willen delen.

Appartementdetails
Dit lichte tweeslaapkamerappartement (88 m²) ligt op de tweede verdieping van een modern appartementencomplex aan de gracht aan de Valkenburgerstraat.
De hoofdentree bevindt zich aan de Valkenburgerstraat. Het appartement ligt niet direct aan de drukke Valkenburgerstraat, maar is rustig aan de achterzijde van het complex gelegen. Vanuit de stijlvolle entreehal loop je naar de achterkant, waar je de secundaire ingang en de lift naar het appartement vindt. Dus het appartement ligt niet aan de drukke Valkenburgerstraat, maar aan de rustige achterkant van het appartementencomplex.

Binnen opent de hal naar een ruime woonkamer met panoramisch uitzicht op de gracht. Grote schuifdeuren kunnen volledig worden geopend, wat een geweldige verbinding met buiten creëert. De open keuken is volledig uitgerust met een oven, vaatwasser, koelkast en aparte vriezer.

Hoofdslaapkamer: Twee-persoonsbed, kast, bureau met stoel en ramen naar het balkon.
Tweede slaapkamer: Iets kleiner, met kast, bureau met stoel en toegang tot een terras van 8 m².
Badkamer: Moderne douche.
Apart toilet.
Wasruimte: Wasmachine en droger, met extra opbergruimte (bijvoorbeeld voor koffers).

In de kelder is er een veilige fietsenstalling (geen privé opslagruimte).

Geschikt voor: Een stel (met kind) of twee delers.

Locatie
De Valkenburgerstraat is een centrale straat in Amsterdam, gelegen tussen Waterlooplein en het Oosterdok. Het loopt langs een gracht en ligt dicht bij belangrijke bezienswaardigheden zoals de Stopera, Artis Zoo, en de historische Jodenbuurt. Het gebied is levendig, met winkels, cafés en goede verbindingen met het openbaar vervoer, maar de straat zelf is druk met autoverkeer. Desondanks ben je op loopafstand van het oude stadscentrum, Nieuwmarkt en verschillende culturele attracties.

Geïnteresseerd in een bezichtiging?
Aanmelden uitsluitend per e-mail: Stuur ons een motivatiebericht met relevante gegevens (bijv. beroep, inkomen, achtergrond).
Zoekprofiel: Vul het zoekprofiel in op de website van de makelaar.
Video- en online bezichtigingen: Een professionele video is beschikbaar op Pararius en op onze website. We bieden geen live video-bel bezichtigingen aan.

Overdracht

Huurprijs
€ 2.950 per maand
Prijs per m²
€ 34
Aangeboden sinds
11-02-2026
Status
Te huur
Beschikbaar
Per direct
Bijzonderheden
Beschermd stads- of dorpsgezicht
Huurovereenkomst
Onbepaalde tijd
Borg
€ 5.900
Interieur
Gemeubileerd
Onderhoudsstaat
Goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
211 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2006
Ligging
Aan het water

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
3
Woonlagen complex
4
Voorzieningen
  • Lift
  • Intercom
  • Douche
  • Bergruimte
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Tuin
Niet aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
A

Bergruimte

Schuur/Berging
Niet aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Nee

Garage

Aanwezig
Nee

Huurvoorwaarden

Roken toegestaan
Nee
Huisdieren toegestaan
Nee
Meld een probleem met deze woning