Woning verhuren

Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Nieuw

Te huur: Appartement Korte Keizersstraat in Amsterdam

Bekijk kaart
1011 GG (Nieuwmarkt/Lastage)
€ 2.500 per maand
  • 60 m²
  • 2 kamers
  • Gemeubileerd

Beschrijving

Uniek hoogwaardig gemeubileerd duplex appartement, gelegen in een mooie en karakteristieke buurt in het oudste gedeelte van Amsterdam.

Het appartement, dat zich op de bovenste verdieping bevindt, is een gemeentelijk monument en is net volledig gerenoveerd volgens de nieuwste normen. Het heeft een woonkamer aan de voorkant, een keuken aan de achterkant en een badkamer, slaapkamer en terras op de bovenste verdieping.

INDELING:
Via de gemeenschappelijke trap bereikt men het appartement, met de entree direct in de smaakvol ingerichte woonkamer, die een lange, op maat gemaakte wandkast heeft die naar de keuken aan de achterkant loopt. De keuken is uitgerust met alle benodigde gereedschappen en apparaten en heeft een balkon dat eraan vastzit. Ook is er een eetgedeelte, inclusief een modern klassiek ontwerp plafondlamp (van Paul Henningsen voor Louis Poulsen) boven de eettafel.

Via de trap komen we in de slaapkamer met een complete op maat gemaakte inbouwkast, ruimte voor een werkplek en het gezellige terras met een prachtig uitzicht over de oude daken.
De luxe badkamer met douche is ook op deze verdieping.

BIJZONDERHEDEN:

  • Dit appartement is niet beschikbaar voor delen
  • NIET roken
  • Geen huisdieren
  • Levering/acceptatie in overleg
  • Huur exclusief GWE, internet/TV, lokale belastingen en servicekosten
  • Minimale huurperiode: één jaar
  • Waarborg: 2 maanden huur
  • Minimale maandinkomen vereiste 3,5 keer de maandhuur - geen garantstellers
  • Goedkeuring eigenaar met voorbehoud

LOCATIE:
De buurt heeft een zeer lange geschiedenis, die teruggaat tot de 14e eeuw. In de 15e eeuw werden de schepen hier geladen met goederen, waarna ze de verre bestemmingen opzochten. Dit is ook waar de naam van de buurt, 'Lastage', vandaan komt. Dit is oud-Nederlands en verwijst naar de hoeveelheid laadgewicht die een schip kan vervoeren.
Het Waterlooplein, Nieuwmarkt, Rokin, Dam square, Jordaan en Centraal Station zijn allemaal op loopafstand.
De directe aangrenzende straten en kanalen zijn verrassend stil en het is nog steeds een zeer lokale, traditionele Amsterdamse buurt.

Alle informatie in dit aanbod is met grote zorg door ons samengesteld. Wij aanvaarden echter geen aansprakelijkheid, noch kunnen uit deze informatie rechten worden ontleend.

Overdracht

Huurprijs
€ 2.500 per maand
Aangeboden sinds
07-08-2025
Status
Te huur
Beschikbaar
Per direct
Bijzonderheden
Monumentaal pand
Interieur
Gemeubileerd
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
117 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1935

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
  • Douche
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Tuin
Niet aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
A

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Openbaar

Garage

Aanwezig
Nee
Meld een probleem met deze woning