Woning verhuren

Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Nieuw

Te huur: Appartement Pieter Cornelisz. Hooftstraat in Amsterdam

Bekijk kaart
1071 BM (Museumkwartier)
€ 3.000 per maand
  • 68 m²
  • 3 kamers
  • Gemeubileerd

Beschrijving

Recent gerenoveerd appartement net om de hoek van het Rijksmuseum. Gelegen in het hart van Amsterdam Zuid, midden op de beroemde luxe winkelstraat P.C. Hooftstraat, biedt dit volledig gemeubileerde appartement van 68 m² moderne comfort en klassieke charme. Gelegen op de tweede verdieping, heeft het appartement hoge plafonds, veel natuurlijk licht en toegang tot een zonnig, op het zuiden gelegen dakterras (gedeeld met slechts één ander appartement). Daarnaast een aparte berging op de bovenste verdieping.

Indeling
Entree via de gezamenlijke trap naar de tweede verdieping. Hal met toegang tot alle kamers.

Aan de voorkant van het appartement bevindt zich de lichte en ruime woonkamer met grote ramen die uitkijken op de levendige P.C. Hooftstraat. De moderne open keuken heeft een stijlvolle kookeiland en is volledig uitgerust met hoogwaardige apparaten.

De prachtig gerenoveerde badkamer heeft een glazen regendouche, wastafel en vloerverwarming.

Aan de rustige achterkant van het appartement vind je twee kamers met een mooi groen uitzicht over de tuinen. Eén slaapkamer is volledig gemeubileerd met een comfortabel bed en grote kast. De tweede kamer kan dienst doen als thuiskantoor of gastenverblijf.

Er is ook een wasmachine en droger aanwezig. Door het hele appartement ligt een lichte eikenhouten vloer.

Op de bovenste verdieping vind je een zonnig dakterras op het zuiden, gedeeld met slechts één ander appartement, met een prachtig uitzicht op het Rijksmuseum. Op dezelfde verdieping is ook een extra berging aanwezig.

Details:

  • Meteen beschikbaar
  • Huurprijs, € 3.000,- per maand, exclusief nutsvoorzieningen, servicekosten en lokale belastingen
  • Borg, 2 maanden huur
  • Gemeubileerd
  • Dakterras (gedeeld)
  • Exclusief verplichte schoonmaak, minimaal twee keer per maand
  • Extra berging

Locatie
De locatie is uitzonderlijk: exclusieve winkels liggen letterlijk aan je deur, terwijl de ingang van het beroemde Vondelpark zich op slechts 200 meter afstand bevindt. Museumplein, het Van Gogh Museum, Leidseplein en talloze restaurants en cafés zijn allemaal op loopafstand. Met uitstekende verbindingen met het openbaar vervoer en gemakkelijke toegang tot de A10-ringweg, combineert dit appartement comfort, stijl en gemak in een van de meest gewilde buurten van Amsterdam.

Overdracht

Huurprijs
€ 3.000 per maand
Aangeboden sinds
25-08-2025
Status
Te huur
Beschikbaar
Per direct
Interieur
Gemeubileerd
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
200 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Ligging
In het centrum

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Voorzieningen
  • Kabel TV
  • Dakterras
  • Douche
  • Bergruimte
  • Toilet
  • Wasruimte

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Niet aanwezig
Dakterras
Aanwezig

Energie

Isolatie
Dubbele beglazing
Verwarming
CV-ketel, Gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
CV-ketel
Energielabel
A

Garage

Aanwezig
Nee
Meld een probleem met deze woning