Te huur: Huis Fred Petterbaan in Amsterdam
Bekijk kaart- 175 m²
- 5 kamers
- 30 m²
Beschrijving
Zeer fraai, ruim en licht herenhuis van maar liefst 175m2 verdeeld over 4 verdiepingen, met onder andere een parkeerplaats, 4 ruime slaapkamers en 2 badkamers.
Zeer ruime en zonnige woonkamer met fantastisch hoog plafond van 3,25m, royale woonkeuken en meerdere buitenruimtes van totaal 30m2. Centraal gelegen in het kindvriendelijke Oostelijk Havengebied met mogelijkheid tot kantoor of werken aan huis!
ENGLISH TEXT BELOW
Indeling begane grond verdieping
Entree aan de straatzijde via voordeur of de inpandige garage aan de achterzijde. Entree, meterkast, ruime hal met doorgang naar de eerste slaapkamer met eigen badkamer voorzien van douche, toilet en wastafel. Ideaal als logeer-, extra werkkamer of voor de au-pair. Kast met wasmachine en wasdroger en opbergruimte. Aan de achterzijde van de begane grond bevindt zich de ruime parkeergarage met plaats voor twee auto's, de fietsen en meer dan genoeg opbergmogelijkheden. Nooit meer zoeken naar een parkeerplek!
Indeling eerste verdieping
Via de trap bereikt u de woonverdieping. Overloop, separate w..c De plafondhoogte is maar liefst 3.25m en daardoor oogt het woongedeelte nog veel groter dan dat het is. Aan de voorzijde is de woonkamer van 30m2. De grote ramen, bijna van vloer tot plafond, geven deze kamer een bijzondere uitstraling, veel licht en vrij zicht op het Rietlandpark. De grote en luxe woonkeuken voorzien van alle inbouwapparatuur bevindt zich aan de achterzijde waar men met gemak met 8 mensen aan een tafel kan zitten! In de vide aan de achterzijde is een serre aangebracht, hierdoor is er veel lichtinval aan de achterzijde en een doorkijk naar de lucht en wolken. Woonkeuken en woonkamer: totaal maar liefst 71m2 groot en plafondhoogte van 3,25m.
Indeling tweede verdieping
Via de overloop kunt u het eerste terras van 14,5m2 op het zuiden betreden betreden. Hier is het door de beschutte ligging al vroeg in het voorjaar mogelijk om heerlijk van de zon te kunnen genieten.
De tweede verdieping heeft twee ruime slaapkamers. Aan de voorzijde de ouderslaapkamer, met vastekasten, en een tweede slaapkamer met een vaste kastenwand. De luxe badkamer heeft een inloopdouche en een groot wastafelmeubel. Op de overloop treft u nog een aparte w.c.
Indeling derde verdieping
Heerlijke ruime kamer te gebruiken als tweede woonkamer, extra slaapkamer of werkkamer. Het terras is te betreden door de harmonica schuifdeuren. Fantastisch tweede terras op het Noordwesten met vanaf 15:00 uur de zon tot de laatste zonnestralen in de avond
Omgeving
De woning is gelegen in het rustige Oostelijk Havengebied. Het Oostelijk Havengebied staat bekend om de moderne architectuur, de ruimtelijkheid en het contact met het water. Op loopafstand bevinden zich een Albert Heijn en winkelcentrum Brazilië (o.a. Jumbo, Odin, Grape District, Etos, Marqt en een apotheek). Daarnaast zijn er in de omgeving verschillende scholen, een traiteur, woonwinkels en Sissy Boy Homeland, sportscholen, het Hoxton Hotel, Club Panama, Anne & Max, De Zuid, Bombarie en Roest. Ook de Javastraat en Czaar Peterstraat zijn op fietsafstand met veel hippe winkels en restaurants. Op woensdag is er om de hoek een biologische markt.
Voor de waterliefhebbers is er een buurthaventje, of vlakbij een jachthaven en een zeilschool. Daarnaast diverse steigers om je boot aan te leggen voordat je naar de grachten van Amsterdam vaart of voor een frisse duik
Bereikbaarheid Met de fiets bent u in 15 minuten midden in het centrum van Amsterdam en in 10 minuten staat u op het CS. Goede verbinding met de rest van de stad middels het openbaar vervoer (tram en bus) en binnen een paar minuten bent u via de Piet Heintunnel op de A10. Met het Oostveer heeft u een zeer goede verbinding met Amsterdam Noord (o.a. restaurants De Goudfazant en Hangar) Parkeergelegenheid: voorzien van een inpandige parkeerplaats.
Energielabel: De woning beschikt over een Energielabel A
Kortom: Een heerlijk gezinshuis met 4 slaapkamer, 2 badkamers, 1 parkeerplaats, met veel licht, buitenruimte en op een prachtige plek, midden in het centrum
Bijzonderheden:
- Een heel huis, dus geen onder- of bovenburen
- Perfect voor grote gezinnen
- Ruime woonverdieping met hoog plafond
- 4 slaapkamers
- Terrassen op het Zuiden en Noord-Westen
- Inpandige parkeergarage, plaats voor twee auto’s en meerdere fietsen
- VSerre met glazen dak en veel lichtinval
- Huur € 3.950 per maand (inclusief TV en Internet en Glazenwasser)
- Twee maanden borg
- De woning mag NIET gedeeld worden
- Huisdier(en) na overleg
Overdracht
- Huurprijs
- € 3.950 per maand
- Aangeboden sinds
- 21-07-2025
- Status
- Te huur
- Beschikbaar
- Per direct
- Borg
- € 7.800
- Onderhoudsstaat
- Zeer goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 78 m²
- Inhoud
- 610 m³
Bouw
- Type woning
- Huis
- Soort woning
- Geschakelde woning, Herenhuis, listing.default.characteristic.split-level
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1991
- Ligging
-
- Aan een park
- In het centrum
- In een woonwijk
- Vrij uitzicht
Indeling
- Aantal kamers
- 5
- Aantal slaapkamers
- 4
- Aantal woonlagen
- 4
- Voorzieningen
-
- Mechanische ventilatie
- Dakterras
- Douche
- Bergruimte
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Niet aanwezig
- Tuin
- Aanwezig (30 m², gelegen op het zuiden)
- Tuinbeschrijving
- zonneterras
Energie
- Isolatie
- Ankerloze spouwmuurisolatie, Dubbele beglazing, Ecoconstructie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd, Gedeeltelijk dubbele beglazing, Dakisolatie, Voorzetramen, Muurisolatie
- Verwarming
- CV-ketel
- Warm water
- CV-ketel
- Cv-ketel
- Remaha (Gas, uit 2016, Eigendom)
- Energielabel
- A
Garage
- Aanwezig
- Ja