Te huur: Appartement Laan van Clingendael 154 in Den Haag
Bekijk kaart- 105 m²
- 3 kamers
- Gestoffeerd
Beschrijving
Laan van Clingendael 154 Den Haag
Prachtig en volledig gerenoveerd appartement van 105 m2 met onder andere een ruime woonkamer en-suite, 2 slaapkamers, luxe keuken, separaat toilet, luxe badkamer en een ruim zonneterras op het zuiden. Gelegen in de wijk Benoordenhout aan de rand van landgoed Clingendael. Dichtbij de winkels, lunchrooms en restaurants van de Breitnerlaan en het Van Hoytemaplein en gunstig gelegen ten opzichte van diverse internationale organisaties, zoals Shell en het ICC, ambassades en de HSV International Primary School.
Door de wijk lopen groene lanen en straten en brede singels met groenstroken. Landgoederen en grote natuurgebieden, zoals Oostduin, Arendsdorp, het Haagse Bos en Clingendael liggen op een steenworp afstand. Maar je bent ook zo in de binnenstad, op het strand, bij het Centraal Station of binnen enkele minuten op de snelweg. Voldoende parkeergelegenheid in de wijk (bewoners parkeervergunning).
Indeling:
Gesloten hoofdentree in rustig portiek met 3 andere appartementen. Hal met trap naar verhoogde parterre. Entree appartement, ruime hal met betegelde inbouwkast waarin wasmachine en droger staan opgesteld, separaat toilet met fonteintje, meterkast en toegang tot de overige ruimtes. Zeer lichte en ruime woonkamer en-suite met schuifdeuren en twee vaste kasten en voorzien van een houtenvloer. Een zeer lux uitgeruste open keuken, onder andere voorzien van Siemens apparatuur (vaatwasser, koelkast, vriezer, oven, magnetron, 5-pits inductie kookplaat) en een kraan met kokend waterfunctie. De ruime hoofdslaapkamer bevindt zich aan de achterkant van het appartement en heeft net als de woonkamer en keuken toegang tot het ruime zonneterras van circa 20 m2, met 2 balkonkasten, buitenkraan en buitenelektra. De tweede slaapkamer heeft een inbouwkast. Moderne en luxe badkamer met inloopdouche, wastafel en handdoekradiator.
Zowel in de kelder als op de topverdieping van het complex beschikt de woning over een eigen afgesloten berging van respectievelijk 6 m2 en 15m2. De topverdieping is te bereiken met een lift.
Bijzonderheden:
- zeer stijlvol gerenoveerd;
- zeer gunstig gelegen balkon op het zuiden;
- volledig voorzien van dubbelglas;
- blokverwarming, maar met individuele thermostaatkranen per radiator (op afstand, ook via de app, te bedienen).
Details:
- huur is exclusief verwarming, water, elektra, TV, internet en servicekosten;
- voorschot stookkosten € 150,- per maand;
- servicekosten € 110,- per maand voor o.a. glazenwassen, portiekschoonmaak en tuinonderhoud;
- gasloos (geen kosten voor gasaansluiting);
- waarborgsom: 2 maanden huur;
- minimale huurperiode is 12 maanden.
Vergelijkbaar in de omgeving
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Inhoud
- 270 m³
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Benedenwoning, Appartement
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1945
- Ligging
-
- Aan een rustige weg
- Aan een park
- In een woonwijk
Indeling
- Aantal kamers
- 3
- Aantal slaapkamers
- 2
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 1
- Verdieping
- 1
- Voorzieningen
-
- Douche
- Toilet
- Wasruimte
Buitenruimte
- Balkon
- Aanwezig
- Tuin
- Niet aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Isolatie
- Dubbele beglazing
- Warm water
- CV-ketel
- Energielabel
- B
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Aanwezig
- Omschrijving
- Box
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar
Voorzieningen in de buurt
-
Maerlant Lyceum School18 min. | 1422 m
-
(V)SO Bernardusschool School18 min. | 1450 m
-
Paschalisschool School18 min. | 1457 m
-
Oranje Nassauschool voor Christelijk Basisonderwijs School18 min. | 1460 m
-
Benoordenhout School18 min. | 1463 m
-
Van Hoogstratenschool Christelijk Basisonderwijs School19 min. | 1576 m
-
Haags Montessori Lyceum - Neuhuyskade School21 min. | 1698 m
-
Kindergarden Kinderdagverblijf22 min. | 1747 m
-
(V)SO Het Molenduin Schagen School22 min. | 1757 m
-
Nutsbasisschool Bezuidenhout School23 min. | 1877 m
-
Laan van Clingendael, Den Haag Bushalte6 min. | 449 m
-
Willem Witsenplein, Den Haag Bushalte8 min. | 640 m
-
Wassenaarseweg, Den Haag Bushalte9 min. | 686 m
-
Van Hoytemastraat, Den Haag Bushalte13 min. | 1045 m
-
Carel Renierszkade, Den Haag Bushalte17 min. | 1372 m
-
Ruychrocklaan, Den Haag Bushalte17 min. | 1386 m
-
Carel Reinierszkade, Den Haag Bushalte17 min. | 1388 m
-
Laan van Nieuw Oost-Indie, Den Haag Bushalte18 min. | 1483 m
-
Jozef Israelsplein, Den Haag Bushalte19 min. | 1574 m
-
Louwman Museum, Den Haag Bushalte20 min. | 1591 m