Woning verhuren

Contact met de makelaar

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Met de knop hieronder kom je direct bij de aanbieder terecht.

Nieuw

Te huur: Appartement Vondelstraat in Den Haag

Bekijk kaart
2513 EW (Zeeheldenkwartier)
€ 2.700 per maand
  • 129 m²
  • 3 kamers
  • Gemeubileerd

Beschrijving

Ruim en licht hoekappartement met twee slaapkamers en balkon aan de Vondelstraat. Dit unieke hoekappartement heeft ramen van links naar rechts, waardoor het licht door de hele woonkamer kan komen, en een fantastische keuken met een grote eetruimte. Gelegen op de derde verdieping van een goed onderhouden gebouw uit 1930, ontworpen door de beroemde Nederlandse architect Berlage. Met ca. 130m2 en een extra zolder van ca. 75m2 zou dit het perfecte huis kunnen zijn voor een gezin of stel dat dichtbij het historische centrum van Den Haag wil wonen in het mooie Zeeheldenkwartier. Originele details en afwerkingen zoals een stenen en werkende open haard. Het appartement is voorzien van houten vloeren,

Indeling
Entree vanaf de straat met gedeelde hal met brievenbussen. Trap naar de derde verdieping met toegang tot het appartement. Hal met deuren naar de ruime woonkamer met veel ramen die uitkijken op de Vondelstraat, een grote eettafel, een gezellige zithoek met originele en werkende open haard en een andere zithoek om te ontspannen.
Net verbouwde en moderne keuken met inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, industriële gasfornuis met oven, koelkast / vriezer, spoelbak en deuren naar het balkon. De keuken is een echte 'woonkeuken' met een grote ontbijttafel, grote ramen en hangende plafondlampen.
Moderne badkamer met zwevend wastafel met opbergruimte, inloopdouche en moderne, ingebouwde kranen. Separate toiletruimte met kraan.
Hoofdslaapkamer voorzien van een goed formaat bed en kast en groot raam. Tweede slaapkamer, zeer ruim en toegang tot het balkon.
Trap naar de bovenste verdieping met overloop, die kan worden gebruikt als studeerkamer en gastenverblijf met wasruimte en biedt voldoende ruimte voor opslag!

Locatie
Dit geweldige appartement is centraal gelegen in het Zeeheldenkwartier, met de leuke Piet Heinstraat winkelstraat en het stadscentrum op loopafstand. De Paleistuinen zijn om de hoek, een leuk park om op een zonnige dag een wandeling te maken. Tram 16 is om de hoek bij de Noordwalstop, waardoor elk gebied van Den Haag gemakkelijk bereikbaar is met het openbaar vervoer. Statenkwartier, het centrale treinstation van Den Haag is op 10 minuten fietsen. Het strand is ook binnen 10 minuten bereikbaar.

Belangrijke aspecten

  • Volledig gemeubileerd
  • Hoekappartement met ruime en lichte woonkamer
  • Geweldige moderne keuken met zithoek
  • Moderne badkamer
  • Gelegen in het stadscentrum
  • Zonnig balkon
  • Vaatwasser
  • Wasmachine
  • Gedeeltelijk houten vloeren
  • Zonnig en helder
  • Te huur voor minimaal 12 maanden

Huurprijs: €2.700,- exclusief nutsvoorzieningen - gemeubileerd

Overdracht

Huurprijs
€ 2.700 per maand
Aangeboden sinds
09-01-2026
Status
Te huur
Beschikbaar
Per direct
Bijzonderheden
Monumentaal pand
Borg
€ 2.700
Interieur
Gemeubileerd
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
129 m²
Inhoud
400 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Bovenwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Ligging
  • Aan een rustige weg
  • In het centrum
  • Nabij het openbaar vervoer
  • Nabij een school
  • Nabij een winkelcentrum
  • Vrij uitzicht

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Aantal woonlagen
1
Verdieping
4
Voorzieningen
  • Bergruimte
  • Toilet
  • Wasruimte

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Energielabel
E

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja
Soort parkeergelegenheid
Vergunning
Meld een probleem met deze woning