Spring naar inhoud
Woning verhuren

Contact met de aanbieder

Deze woning is gevonden buiten ons eigen netwerk. Via de knop hieronder ga je direct naar de website van de aanbieder.

Nieuw

Te huur: Huis Hof in Bergeijk

Bekijk kaart
5571 CB (Meester Pankenstraat-Riethovensedijk)
€ 3.500 per maand
  • 348 m²
  • 9 kamers
  • Gestoffeerd

Beschrijving

Onder architectuur gebouwd, deze sfeervolle vrijstaande, karakteristieke villa op ruim perceel van circa 1187 m² . Voorzien van 4 slaapkamers, 2 badkamers, souterrain, dubbele garage multifunctionele ruimte, kantoor op begane grond en zeer royale living. Gelegen in het centrum.

De villa is gebouwd met oog voor detail en comfort en hierbij is gebruik gemaakt van zeer hoogwaardige materialen. Architectuur, ligging, rust, woonoppervlakten, terrasoppervlakten, luxe en wooncomfort staan op uitzonderlijk hoog niveau. De prachtige architectonische uitstraling en de consequent doorgevoerde stijlvorming door de gehele woning en de tuin completeren het geheel.

Eén van de mooiste karakteristieke villa’s van Bergeijk gelegen midden in het centrum op een ruim perceel!!!

Indeling:

Begane grond:

Entree:
Prachtige royale hal met een unieke trapopgang, garderobenis, 1e gastentoilet en een kantoor met kastenwanden van prachtig notenhout.

Living:
Riante living voorzien van een openhaard met schitterende natuursteen schouw, en openslaande deuren naar tuin/terras.

Keuken:
Eetkeuken met tegelvloer voorzien van vloerverwarming. Luxe keukenopstelling met blad van eikenhout en voorzien van diverse apparatuur zoals vaatwasser en groot Boretti fornuis met twee ovens en 4- pits gaskookplaat met grilplaat en tevens schouw met afzuigkap.

Souterrain:
Hal moet toegang tot praktische betegelde royale wasruimte en separate wijnkelder.

Bijkeuken:
Praktische royale geheel betegelde bijkeuken met tegelvloer, keukenblok met gootsteen.
Tuin:
Rondom aangelegde en volledig omheinde tuin met optimale privacy met groot terras, gazon, vrije achterom en welke afsluitbaar is met extra poort. Voortuin met grote oprit, intercom en poort
Royale dubbele garage met elektrische roldeuren, loopdeur en separate ruimte met keukenblok en middels trapopgang toegang tot een grote zolderruimte met dakvenster.

1e Verdieping:
Middels royale overloop toegang tot:

Slaapkamers:
1e Zeer royale Master bedroom met aansluitend ingebouwde garderobekasten en aansluitend ruime badkamer met ligbad, separate douche, 2e toilet en ingebouwde wastafel met marmeren blad, volop bergruimte en spiegel.

2e En 3e slaapkamer met fraai tapijt eikenhouten visgraat parkvloer en grote inbouwkast. Tussen deze slaapkamers ligt de 2e badkamer met douche, 3e toilet en fraaie wastafel met ombouw, marmeren blad en spiegel

2e Verdieping:
Via vaste trap 2 ruime slaapkamer en een separate ruimte met cv.

BELANGRIJK:

  • Bouwjaar 2000. perceel oppervlakte ca 1.187 m². woonoppervlakte circa 348 m².
  • Gelegen midden in het centrum van Bergeijk met alle voorzieningen op loopafstand
  • Voorzien van alarminstallatie.
  • Op 25 km van de Internationale School.

BESCHIKBAAR : IN OVERLEG
HUURPRIJS: € 3.500,- EXCLUSIEF G/W/E

Overdracht

Huurprijs
€ 3.500 per maand
  • Inclusief: Servicekosten
Prijs per m²
€ 10
Aangeboden sinds
07-07-2026
Status
Te huur
Beschikbaar
Per direct
Borg
€ 7.000
Interieur
Gestoffeerd
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
348 m²
Perceeloppervlakte
1.187 m²
Inhoud
1.206 m³

Bouw

Type woning
Huis
Soort woning
Vrijstaande woning, Villa
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2000
Ligging
  • In het centrum
  • In bosrijke omgeving

Indeling

Aantal kamers
9
Aantal slaapkamers
5
Aantal badkamers
3
Aantal woonlagen
4
Voorzieningen
  • Alarm
  • Bad
  • Glasvezelaansluiting
  • Douche
  • Bergruimte
  • Toilet

Buitenruimte

Balkon
Aanwezig
Tuin
Aanwezig
Tuinbeschrijving
tuin rondom
Achterom
Niet aanwezig
Dakterras
Niet aanwezig

Energie

Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming, Warmtepomp
Energielabel
A

Garage

Aanwezig
Ja

Voorzieningen in de buurt

Meld een probleem met deze woning

Veeg omlaag om te sluiten