Te huur: Appartement Marnixstraat in Amsterdam
Bekijk kaart- 65 m²
- 2 kamers
- Gestoffeerd of gemeubileerd
Beschrijving
Prachtig gerenoveerd, zonnig en licht appartement (ca. 65m2), met fantastisch uitzicht op een van de beste locaties van Amsterdam, het mooie Jordaan!!
ENKEL EMAIL (ook via Pararius en Funda) VOOR VRAGEN OF BEZICHTIGINGEN!
- Geweldige locatie!;
- Recent gerenoveerd appartement;
- Mooie houten vloeren door het hele appartement;
- Gemeubileerd, meer meubels kunnen worden toegevoegd of meubels kunnen worden verwijderd (in overleg);
- Ruime en zeer lichte woonkamer aan de voorkant met een prachtig vrij uitzicht door de 3 brede ramen (hout);
- Moderne open keuken, volledig uitgerust (vaatwasser, grote koelkast/vriezer, oven, gasfornuis en afzuigkap);
- Separate opslag- en wasruimte met wasmachine en aparte droger;
- Ongelooflijk grote slaapkamer met 2 grote kasten en een goed formaat ontspannende bed;
- Gezellige, zonnige balkon met geweldig uitzicht aan de achterkant over de Jordaan/Lijnbaansgracht;
- Modern badkameroff met bad, aparte douche, dubbele wastafel en designradiator;
- Separate wc;
- Voldoende opbergruimte;
- Zeer goed geïsoleerd, inclusief dubbele beglazing (HR);
- Brede groene en waterviews aan de voorkant en achterkant;
- Het gebouw waarvan dit appartement deel uitmaakt, werd in 2004 volledig gerenoveerd naar hoge standaard, inclusief een nieuwe fundering.
Een ongelooflijk scala aan winkel-, eet- en recreatiemogelijkheden liggen om de hoek, waaronder de Haarlemmerdijk, de Negen Straatjes, de Lindengracht (zaterdagmarkt), de (biologische markt) Noordermarkt, het Westerpark, het Marnixbad voor sporters, De Hallen, het boetiekhotel Morgan & Mees, Café Brandstof met zijn terras, bakkerij en koffiehuis Saint-Jean, en de vele gezellige (bruine) cafés, restaurants, delicatessenwinkels, winkels, boetieks en ijssalons langs de Lindengracht en de Westerstraat en de zijstraten van het noorden van de Jordaan.
Door de centrale ligging van het appartement op het mooiste deel van de Marnixstraat aan de rand van de Jordaan, zijn Leidseplein, Centraal Station en Westerpark ook binnen 5 minuten met de fiets bereikbaar.
Het appartement is ook zeer gunstig gelegen ten opzichte van het openbaar vervoer via de verschillende tram- en buslijnen (tram lijnen 5 en 3 en buslijnen 21, 18 en 22). De hoofdwegen, waaronder de (autosnelweg) Ring A10, zijn ook snel bereikbaar.
Kortom, een perfect onderhouden appartement met een uitstekende indeling voor iedereen die op zoek is naar een geweldig thuis op een fantastische locatie in de stad.
Overdracht
- Huurprijs
-
€ 2.425 per maand
- Aangeboden sinds
- 13-01-2026
- Status
- Te huur
- Beschikbaar
- Per direct
- Bijzonderheden
- Beschermd stads- of dorpsgezicht
- Huurovereenkomst
- Onbepaalde tijd
- Looptijd
- Minimaal 12 maanden
- Borg
- € 4.700
- Interieur
- Gestoffeerd of gemeubileerd
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Inhoud
- 198 m³
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Bovenwoning, Appartement
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1887
- Ligging
-
- Aan vaarwater
- Aan het water
- In het centrum
- In een woonwijk
- Nabij het openbaar vervoer
- Open gebied
- Beschut gelegen
- Vrij uitzicht
Indeling
- Aantal kamers
- 2
- Aantal slaapkamers
- 1
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 1
- Verdieping
- 3
- Woonlagen complex
- 3
- Voorzieningen
-
- Bad
- Kabel TV
- Intercom
- Rolgordijnen
- Douche
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Aanwezig
- Tuin
- Niet aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Isolatie
- Dubbele beglazing, Muurisolatie
- Energielabel
- A
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Niet aanwezig
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Vergunning
Garage
- Aanwezig
- Nee
Huurvoorwaarden
- Roken toegestaan
- Nee
- Huisdieren toegestaan
- Nee
- Doelgroep
- Werkende