Te huur: Appartement Amstelkade 25 B in Amsterdam
Bekijk kaart- 64 m²
- 3 kamers
- Gestoffeerd
Beschrijving
NIEUW IN DE VERHUUR- Goed ingedeeld 3-kamer appartement van 63 m2 aan de Amstelkade in de Rivierenbuurt te Amsterdam.
English below
INDELING
De woning is gelegen op de tweede verdieping van een in 2014 gerenoveerd appartementencomplex. Via de entree komt u in de hal, die leidt naar de ruime woonkamer aan de voorzijde van de woning en een open keuken. De moderne keuken is voorzien van alle nodige apparatuur en biedt doorgang tot het ruime balkon gelegen op het Zuiden. Naast de keuken bevindt zich een slaapkamer, ook met toegang tot het balkon. De tweede slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is voorzien van veel lichtinval. De badkamer, voorzien van douche en wastafel bevindt zich naast de slaapkamer. Het toilet is separaat.
OMGEVING
De woning is gelegen aan het rustige deel van de Amstelkade met een mooi uitzicht over het water. Om de hoek bevindt zich de Rijnstraat, waar u terecht kunt voor uw dagelijkse boodschappen. Aan het einde van de Rijnstraat komt u uit op de Van Woustraat, in deze straat bevinden zich veel gezellige restaurants en (eet)cafés. De Pijp en het Martin Luther Kingpark zijn op loopafstand bereikbaar en binnen een kwartier bent u in het Centrum van Amsterdam. Daarnaast zijn er goede openbaar vervoerverbindingen en met de auto bent u binnen enkele minuten op de A2 en de ringweg A10. Kortom een ideale locatie.
UITGANGSPUNTEN
- Huurprijs €2.595,- per maand exclusief gas, water en licht
- 64 m2
- 2 slaapkamers
- Een maanden waarborgsom
- Ruim balkon
- Onbepaalde tijd met een minimum periode van 24 maanden
- Beschikbaar per 01-01-2026
- Geschikt voor 2 woningdelers
!! Via ****** kunt u uw eigen bezichtiging inplannen.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Overdracht
- Huurprijs
-
€ 2.595 per maand
- Aangeboden sinds
- 10-12-2025
- Status
- Te huur
- Beschikbaar
- Per 01-01-2026
- Interieur
- Gestoffeerd
- Onderhoudsstaat
- Zeer goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Inhoud
- 140 m³
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Bovenwoning, Appartement
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1920
Indeling
- Aantal kamers
- 3
- Aantal slaapkamers
- 2
- Aantal woonlagen
- 1
- Voorzieningen
-
- Kabel TV
- Mechanische ventilatie
Buitenruimte
- Balkon
- Niet aanwezig
- Tuin
- Niet aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Energie
- Isolatie
- Dubbele beglazing
- Verwarming
- CV-ketel
- Warm water
- CV-ketel
- Energielabel
- A+
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar
Garage
- Aanwezig
- Nee