Te huur: Appartement Anna van Buerenplein 197 in Den Haag
Bekijk kaart- 101 m²
- 3 kamers
- Gestoffeerd
Beschrijving
Dit geweldige 2-slaapkamer appartement is gelegen op de 26e verdieping van het New Babylon complex in Den Haag. Dit prachtige appartement biedt een overvloed aan natuurlijk licht door de grote ramen, met een adembenemend uitzicht over de stad. Het appartement beschikt over een ruime balkon, perfect om te genieten van de dynamische skyline.
Het New Babylon complex biedt gemak, met een servicemanager beschikbaar van maandag tot vrijdag, van 07:00 tot 21:00 uur. Bewoners hebben ook toegang tot de voorzieningen ter plaatse, waaronder een sportschool, een hotel en een verscheidenheid aan restaurants en winkels. Het Haagse Centraal Station, met zijn treinen, trams en bussen, ligt op slechts een paar stappen afstand en de belangrijkste snelwegen (A12 en A4) zijn gemakkelijk bereikbaar. Luchthaven Schiphol is binnen 30 minuten met de directe trein.
Een supermarkt (Albert Heijn) bevindt zich direct onder in hetzelfde gebouw.
Gelegen recht tegenover de parkzone van het Haagse Bos, en met warenhuizen, cafés, bars en de levendige culinaire scene van de stad voor je deur, combineert dit appartement luxe en praktische voordelen op een ongeëvenaarde locatie. Geniet van een drankje op een terras in het centrum van Den Haag op het beroemde "Plein" of "Grote Markt", of trakteer jezelf op een heerlijke lunch of diner in een van de restaurants hier.
Indeling:
Op de begane grond kun je de lift nemen naar de 26e verdieping waar het appartement zich bevindt. Je wordt verwelkomd door een gang die toegang biedt tot alle kamers van het appartement. De lichte woonkamer heeft muur-tot-muur ramen en schuifdeuren die toegang geven tot een ruim balkon met een mooi panoramisch uitzicht over de stad. De moderne open keuken is volledig uitgerust met moderne apparatuur zoals een inductiekookplaat, afzuigkap, oven, koelkast-vriescombinatie, vaatwasser en een Quooker voor direct kokend water.
De ruime master bedroom bevindt zich aan de andere kant van het appartement. De andere slaapkamer bevindt zich ernaast en kan desgewenst perfect gebruikt worden als kantoor of als inloopkast. De moderne badkamer is volledig uitgerust met een bad, inloopdouche en een dubbele wastafel. Een apart toilet bevindt zich in de gang, samen met een grote bijkeuken voorzien van een wasmachine en droger.
Vloerverwarming en -koeling zorgen het hele jaar door voor comfort.
Een aparte berging en een parkeerplaats zijn beschikbaar onder het gebouw.
Opmerkingen:
- Onmiddellijk beschikbaar
- Beschikbaar voor een minimale huurperiode van 12 maanden
- Energielabel is nog in behandeling
- Vloerverwarming en -koeling door het hele huis
- Huurprijs is exclusief de kosten voor nutsvoorzieningen, TV en internet
- Extra verplichte kosten van € 250,00 per maand voor parkeren
- Borg van € 3.400,00
- Ongemeubileerd
- Tussendoor zullen er gordijnen worden geïnstalleerd voor de schuifdeuren in de woonkamer
- Niet geschikt voor huisdieren
- Aan de deur van Den Haag Centraal Station
- Extra berging in de kelder
- Dichtbij het stadscentrum
Overdracht
- Huurprijs
-
€ 3.150 per maand
- Aangeboden sinds
- 22-08-2025
- Status
- Te huur
- Beschikbaar
- Per direct
- Borg
- € 3.400
- Interieur
- Gestoffeerd
- Onderhoudsstaat
- Goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Inhoud
- 334 m³
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Portiekflat, Appartement
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2011
- Ligging
-
- In het centrum
- Nabij het openbaar vervoer
- Vrij uitzicht
Indeling
- Aantal kamers
- 3
- Aantal slaapkamers
- 2
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 1
- Voorzieningen
-
- Bad
- Lift
- Douche
- Bergruimte
- Toilet
- Wasruimte
Buitenruimte
- Balkon
- Aanwezig
- Dakterras
- Niet aanwezig
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Aanwezig
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Garage
Garage
- Aanwezig
- Nee