Te huur: Appartement Noordeinde in Leiden

Bekijk kaart
2311 CD (Academiewijk)
€ 2.400 per maand
  • 90 m²
  • 2 kamers
  • Gemeubileerd

Beschrijving

Luxe gemeubileerd appartement in historisch Rijksmonument – Noordeinde 2-D, Leiden

Wonen in stijl, omringd door historie
Stijlvol en ruim wonen in de voormalige kazerne aan het Noordeinde – een indrukwekkend rijksmonument met een geschiedenis die teruggaat tot de 10e eeuw. Per direct komt hier een prachtig, volledig gemeubileerd appartement van ca. 90 m² beschikbaar.

Uniek wonen in een monumentaal pand
De kazerne, ooit gebouwd als overnachtingsplek voor soldaten, is in 2021 getransformeerd tot een exclusief wooncomplex met 20 luxe appartementen. Het gebouw ademt historie en heeft een bijzonder detail: een zelfportret van Rembrandt van Rijn siert de achtergevel – een verwijzing naar de wereldberoemde schilder die in 1606 vlakbij werd geboren.

Comfort en luxe op de tweede verdieping
Het appartement bevindt zich op de begane grond en beschikt over een royale, lichte woonkamer met een comfortabele zithoek, een tweepersoonsbed en een moderne open keuken. Daarnaast is er een tweede tweepersoonsbed, dat op stijlvolle wijze wordt afgescheiden met een room divider, waardoor het appartement extra flexibiliteit biedt voor logees of gebruik als aparte slaapruimte.
De keuken is volledig uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vriezer, vaatwasser, combi-oven en inductiekookplaat. Verder vind je in het appartement een apart toilet, een luxe badkamer met inloopdouche en wastafel, en een praktische kast met een wasmachine en droger.

Ideale locatie in hartje Leiden
Noordeinde combineert de rust van een historische plek met de levendigheid van het stadscentrum. Het Centraal Station, openbaar vervoer, winkels, restaurants en gezellige cafés liggen allemaal op loopafstand. Het uitzicht vanuit het appartement is adembenemend en zorgt voor een ontspannen sfeer midden in de stad.

Een unieke kans om te wonen op een bijzondere locatie
Op zoek naar een stijlvol, volledig gemeubileerd appartement in een karakteristiek pand? Grijp dan nu je kans en plan een bezichtiging!

Kenmerken:

  • Beschikbaar per direct
  • Huurperiode tot en met 31 juli 2026
  • Waarborgsom: €4.000
  • Exclusief gas, water en elektriciteit
  • Inclusief beheer, tv, internet en schoonmaak van algemene ruimtes

Overdracht

Huurprijs
€ 2.400 per maand
  • Inclusief: Internet, Servicekosten
Aangeboden sinds
02-06-2025
Status
Te huur
Beschikbaar
Per direct
Huurovereenkomst
Tijdelijke verhuur
Looptijd
Maximaal 14 maanden
Borg
€ 4.000
Bijzonderheden
Monumentaal pand
Interieur
Gemeubileerd
Onderhoudsstaat
Zeer goed

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
270 m³

Bouw

Type woning
Appartement
Soort woning
Portiekwoning, Appartement
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1891
Ligging
  • Aan een park
  • In het centrum
  • Nabij het openbaar vervoer
  • Beschut gelegen
  • Vrij uitzicht

Indeling

Aantal kamers
2
Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Voorzieningen
Douche

Buitenruimte

Balkon
Niet aanwezig
Tuin
Aanwezig (350 m², gelegen op het zuiden)

Energie

Energielabel
C

Bergruimte

Schuur/Berging
Niet aanwezig

Parkeergelegenheid

Aanwezig
Ja

Garage

Aanwezig
Nee

Huurvoorwaarden

Roken toegestaan
Nee
Huisdieren toegestaan
Nee
Doelgroep
Student, Werkende, Werkende student
Meld een probleem met deze woning