Te huur: Appartement Ananasweg 76 in Leiden
Bekijk kaart- 97 m²
- 3 kamers
- Gestoffeerd
Beschrijving
Moderne appartement aan de Ananasweg
Op zoek naar een nieuwbouwappartement gelegen aan de rand van Leiden? Zoek dan niet verder en kom dit ruime 3-kamer appartement bezichtigen. Het appartement van ca. 97 m2 is van alle gemakken voorzien en biedt een luxueuze en moderne woonervaring.
Benieuwd? Lees dan snel verder en kom dit leuke appartement bezichtigen!
Indeling appartement
Het appartement maakt onderdeel uit van nieuwbouwcomplex De Ananas en is gelegen op de vierde verdieping. Bij binnenkomst van het appartementencomplex ervaart u al de luxe door de hoogwaardige afwerking van de centrale entree. Deze luxe zet zich voort in het appartement. De entree van de woning bevindt zich aan een galerij met uitzicht op de mooie binnentuin. De woning is volledig gasloos en voorzien van vloerverwarming. In de zomer koelt u via dit systeem zelfs uw woning.
Het appartement is verder uitgevoerd met een luxe moderne keuken, voorzien van een composiet werkblad, koelkast, vriezer, vaatwasser, inductiekookplaat en combioven-magnetron. Ook de badkamer is compleet. Een luxe, sfeervolle ruimte afgewerkt met tegelwerk in warme tinten. Tevens is er een aparte toiletruimte.
Naast twee slaapkamers heeft het appartement ook nog een technische-/bergruimte met aansluiting voor een wasmachine en wasdroger en is het balkon gesitueerd op het zuidwesten.
Daarnaast beschikt het gebouw over een enorme gemeenschappelijke binnentuin waar bewoners elkaar kunnen ontmoeten in een groene omgeving, en dat midden in de stad!
Omgeving
De Ananas bevindt zich aan de zuidoostrand van Leiden. U bent op de fiets met een minuut of vijf in het bruisende, historische centrum van Leiden om daar heerlijk te genieten van alles wat de stad te bieden heeft. Tegelijkertijd bent u in een prachtig park net buiten de stad, op drie minuten lopen! Ga naar het strand van Katwijk of fietsen in het Groene Hart. Op maar een paar minuten lopen van De Ananas bent u in Polderpark Cronesteyn. Een park waar het heerlijk wandelen of joggen is. . Er is een kinderboerderij, een café, een speeltuin en een bijenstal van de imkervereniging. Prima plek om te ontspannen of juist sportief bezig te zijn!
Foto's Ter Referentie
Let op dat de foto's van een gelijkend appartement zijn gemaakt. Het daadwerkelijke appartement kan enigszins afwijken.
Bezoek Aanvragen
Interesse in dit prachtige appartement op de Ananasweg 76 in Leiden? Neem snel contact met ons op om een bezichtiging in te plannen en deze geweldige kans niet te missen!
Wacht niet langer en maak van dit appartement jouw nieuwe thuis!
- Bouwjaar 2022 ;
- Energielabel A+++;
- Gasloos met vloerverwarming en -koeling;
- Luxe keuken en badkamer;
- Eigen berging en gemeenschappelijke fietsenberging;
- De woning is niet geschikt voor woningdelers;
- Per direct beschikbaar;
- Begroting servicekosten ca. € 36,- p/m;
- Bijdrage verwarming en koeling ca. € 117,- p/m. De bijdrage is exclusief het verbruik. ( is bij de huurprijs van € 2.100,- inbegrepen)
- Parkeerplaats (optioneel) abonnementsprijs € 95,- p/m;
- vereist bruto jaar inkomen €103.000,-
Overdracht
- Huurprijs
- € 2.100 per maand
- Aangeboden sinds
- 27-06-2025
- Status
- Te huur
- Beschikbaar
- Per direct
- Borg
- € 2.136
- Interieur
- Gestoffeerd
- Onderhoudsstaat
- Zeer goed
Oppervlakte en inhoud
- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Inhoud
- 319 m³
Bouw
- Type woning
- Appartement
- Soort woning
- Portiekflat, Appartement
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2022
- Ligging
- Nabij het openbaar vervoer
Indeling
- Aantal kamers
- 3
- Aantal slaapkamers
- 2
- Aantal badkamers
- 1
- Aantal woonlagen
- 1
- Voorzieningen
-
- Glasvezelaansluiting
- Mechanische ventilatie
- Douche
- Toilet
Buitenruimte
- Balkon
- Aanwezig
Energie
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Warmtepomp, Warmte terugwininstallatie
- Energielabel
- A+++
Bergruimte
- Schuur/Berging
- Aanwezig
Parkeergelegenheid
- Aanwezig
- Ja
- Soort parkeergelegenheid
- Garage